Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, akiknek lóg a mellük,...

Lányok, akiknek lóg a mellük, titeket zavar? Engem nagyon :/ Többi lent. 23/L

Figyelt kérdés
75/C (1-2 melltartóm 75/D) a méretem, és lóg. Anyumnak és nagyimnak is nagy melle van, amit sajnos örököltem. A fiúk megbámulnak, a barátnőim meg sopánkodnak, hogy bárcsak nekik lenne ekkora, azonban azt nem tudják, hogy csak a melltartó miatt olyan szép, anélkül lógna. Régen (általánosban, meg gimiben) csúfoltak, amiért szinte semmi cicim se volt, de aztán 17 évesen hirtelen el kezdett nőni, aminek eleinte örültem, de később már kevésbé (nagyon nehéz kabátot, inget, vennem, mert 49kg vagyok, és nem találok olyat, ami mellbe is, meg vállba, karba is jó legyen. Ha mellbe pont jó, akkor máshol bő, ha viszont máshol pont jó, akkor mellbe szűk). Irigylem azokat, akiknek szép kis kerek. Olyan aranyos. Legjobb barátnőmnek olyan 70/B-s, és sokkal könnyebben tud rendelni netről felsőket, kabikat, meg tud hordani merevítő nélküli melltartókat. Nekem viszont eszembe nem jutna merevítő nélkülit venni, mert semmit se tartana. Gondolkoztam azon, hogy gyűjtök pénzt műtétre, de mások azt mondják, hogy ki ne találjam már... Félek, hogy ha lesz majd párom, és lekerül a melltartó, csalódni fog, mert azt hitte olyan szép formás... :/

2020. szept. 7. 21:20
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Ja, meg olvastam neten, hogy írta egy férfi, hogy akkor szêp és jó a mell, ha alárakunk egy ceruzát, és nem tartja meg. Na, ez nagyon felbosszantott :/

Meg van egy olyan különbség, hogy az egyik kicsit nagyobb, mint a másik :/

2020. szept. 7. 21:22
 2/22 anonim ***** válasza:
52%
Nekem is lógott, én felvarrattam.
2020. szept. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
57%

32 éves vagyok. Ennyi idősen mint te olyan cicijeim voltak,hogy a ceruza kiesett.

Szültem, fogytam és borzalmasak lettek. Ha egy kicsit nagyobb lesz a lányom megműttetem, sajnos mást nem tudok tenni.

2020. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2# hány évesen varrattad fel? Elégedett vagy már vele? Mennyibe került?
2020. szept. 7. 21:45
 5/22 anonim ***** válasza:
24%

Lehet hihetetlen és furcsa, nekem is 75C mellem van, de iszonyatosan feszes, egyáltalán nem lóg, jó tartása van és még csak 17 vagyok.

Mondjuk genetika is lehet hogy ilyen az enyém, sokat is mozgok, úszok, edzek és talán ennek is köszönhető, na meg hogy itthon gyakorlatilag fel se veszem a melltartót, minek?

2020. szept. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%

Annyi az "esztétikai" hibája, hogy elég nagyok a bimbóudvaraim, mint pl egy párizsi felvágottnak.

5-ös volam

2020. szept. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
98%

30 voltam.


Aránytalanul nagy volt, és egészségügyileg is problémát okozott. Emiatt tbre volt.


Most szép feszes, D-s. Imádom őket.

2020. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a kérdésedhez még annyit mondanék, ne másoknak felelj meg, vagy fogadtasd el magad, hanem ÖNMAGAD fogadd el, ÖNMAGADNAK FELELJ MEG ^^

Tudom hogy zavar és bosszant téged, de majd ha lesz barátod, biztos vagyok benne, hogy adottságaiddal együtt el fog fogadni és nem csak a melledért fogsz neki kelleni.

Habár a pasik többsége a nagy mellre pályázik, mint arra, hogy milyen a személyiségünk.

2020. szept. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
5# irigyellek...itthon én se hordok melltartót
2020. szept. 7. 22:20
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

Csak szólok, NEM KÉREK PASIKTÓL PRIVÁT üzit!

Véleményüket tartsák meg maguknak, köszönöm!

2020. szept. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!