Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Baj, ha ilyen az orrom? Mit...

Baj, ha ilyen az orrom? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

[link]


Az első görbe orr a képen elég hasonló az enyémhez. Mindig szerettem az orrom, de általánosban két ember kicsúfolt engem és azóta nem merek oldalt a tükörbe fordulni. Lehet, hogy undorítónak tartanak az emberek, ha az orromról van szó. Az orromon kívül szerintem nincs probléma velem.



2020. okt. 7. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Az enyém is ilyesmi és szemből még rondább, mert kiáll 2 oldalt a csont is.

Utálom. Az egész arcom kemény, férfias emiatt, hiába van nagy kék szemem, és vastag ajkaim.

Sajnos nincs pénzem plasztikára... :(

2020. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1# értem :( Viszont a smink is segíthet vagy orrformáló gyakorlatok, ha még nincs elegendő pénzed.
2020. okt. 7. 19:25
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem tragikus. Nem a világ legszebb orra, de ez tesz téged különlegessé, és valakinek majd pont ezért fogsz tetszeni(vagy már most is). Ha tényleg nincs miatta önbizalom hiányod, akkor nem érdemes megműteni.
2020. okt. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
Ez vagy Te! A te gyönyörű arcod része, fogadd el, plasztika pedig eszedbe se jusson!Nem kell, hogy ilyenre költs! :))
2020. okt. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Dehogy gáz! Ha nagyon zavar csak akkor csináltasd meg, hidd el 100% hogy te sokkal többet analizálod és nézegeted, másoknak nem annyira szembetűnő.:) Én nem szerettem az orrom és megcsináltattam, előtte mindenki azt mondta, hogy felesleges, most utólag képeken összehasonlítva nekik is jobban tetszik a plasztika utáni állapot. Vagy ha elsőre nem akarsz műtétet hialuronnal is tudnak orrot formáznu nagyon szépen.:)
2020. okt. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!