Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal lanyok akik szeretik a...

Fiatal lanyok akik szeretik a ruhakat, divatot, vasarolni, shoppingolni! Mit gondoltol a ruhaimrol?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Szerintetek milyen ember lehetek a ruhaim alapjan? Hany eves lehetek?

Sok/keves/atlagos mennyisegu ruham van osszesen vagy akar 1-1 kategoriaban.

Vannak e hianyossagok? Hianyoltok e darabokat?

Barmi gondolat johet! Foleg 10-20as korosztaly akiket erdekel is, hogy mi ma a divatos a tiniknel es nem itelkeznek, csak mert nem csak egyszeru darabjaim is vannak. (Cipoket nem tettem fel de van tobb sneakerem, fila, vans, adidas, converse, combcsizma, lakkbakancs, fekete es ezust magassarku stb)

Ekszereket csak karika fulbevalot hordok.


(Es mielott meg belekotnetek, en penzem, en kerestem meg, telik ra, es arra koltom amire akarom, nem anyuci apuci penze, nekem ez a hobbim, masnak pl a kocsik vagy a pc jatekok.)


2018. dec. 29. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%

Hordhatatlanul soknak tűnik, pl. 20 nadrágból ha mindet hordod, akkor havonta egyszer-kétszer hordasz egyet.

A ruhák nagyon hasonlóak egymáshoz, hasonló fekete pólók, hasonló pulóverek. A bőrdzsekik is indokolatlanul soknak tűnnek.



Bocsi, hogy leszóltam eddig. De egy kis jó is:

Szerintem olyan lehetsz, aki szereti ha kényelmesen van, laza, olyan helyre jár ahova nem kell kiöltözni, szerintem végzős gimis lehetsz, 18 körül, vagy ilyesmi, biztos vékony vagy, nem nagy mellel. Kicsit grunge stílusod van, nem szereted az elegáns ruhákat, a fényűzést, de nem is szeretsz túlságosan kitűnni, nem szereted, ha kitűnsz az öltözködéseddel. A ruhák nagyrésze fast fashion cuccnak tűnik, hiányolok különleges, egyedi, nőiesebb, elegánsabb ruhákat, nagyon divatosak, de olyan, mintha a bershka-zara-stb üzlet utóbbi egy év leárazásain lettek volna begyűjtve.

Ha mindet hordod akkor sok ruha, és akkor biztos izgalmasabb kombók is születnek.


22L

2018. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus tini cuccok.

18 alattinak gondollak.

2018. dec. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Fura... A felsőidnek semmi szabása, a nacikkal együtt tiszta slampos. A ruhák és a bikinik meg pont az ellenkezője. Nem tudtad még eldönteni, milyen stílust is szeretnél.
2018. dec. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Tipikus 13-16 körüli, magát egyedi hópihének képzelő sablon csajszik járnak errefelé ilyenben. Bónusz, ha a hajad is színes, kanken vagy vans táskád van, és instán naplózod az életed. Csak ha te magad keresed rá a pénzt, ennél már idősebb kell legyél,szóval szerintem kicsit későn érő fajta vagy, meg épp nagyban lázadsz.

Mivel nem lehetsz kiskamasz, már illene tudnod minden helyzetben megfelelő ruhát felvenni, erre viszont nem tűnik alkalmasnak a készlet. Semmi elegáns, klasszikus, igazán csinos, ami tetszik vagy sem, bizonyos alkalmakkor igenis szükséges rossz. Nekem ezek túl slampos és/vagy c@fkás cuccok, ami ha ez a stílusod épp, oké hétköznapra meg egy bulira, én tök elfogadom, de azért nem oké egy esküvőn, egy állásinterjún, egy valódi vizsgán...

Ez még elég tucat és sablonos, de lassan kialakulsz, és tuti érdekes stílusod lesz, csak még kell egy kis finomhangolás.

2018. dec. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Itt van “par” szett, amiket hordok, alkalomtol es hangulattol fuggoen, most egyenlore a kommentekre egyesevel meg nem reagalnek, max csak az egyik megjegyzesre, annyit, hogy kombinalok mindet minddel, es sok erdekes szett, es mas-mas stilus johet ki a darabokbol, pont ezert szeretem, mert 1-1 db ruha nem hatarozza meg a stilusod, megis a megfelelo darabokkal kombinalva tucat stilus alakithato ki belole :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2018. dec. 30. 00:46
 6/21 anonim ***** válasza:
50%

Ezeket a cuccokat csak a netről szedted le

Nem is a tied

2018. dec. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az enyemek, nem kamu a kerdes es nem kell irigykedni, a szetteket applikacioval allitom ossze :)


[link]

2018. dec. 30. 02:13
 8/21 anonim ***** válasza:
81%
Jo neked, hogy ennyi idod van ezzel foglalkozni.
2018. dec. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
87%
16-17 évesek neznélek a ruhák alapján, aki majmolja a divatot, és emiatt azt hiszi, hogy nagyon stílusos. (megjegyzem, a stílusosság pont nem erről szól) De mivel írtad, hogy te keresed a pénzt, gondolom 18+ lehetsz....akit 15-17-nek gondolnak a ruhái alapján...
2018. dec. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
90%

A gimimben minden második lány így öltözködik. Volt az a kockás nacis sárga pulcsis szett, na az egyik osztályársam konkrétan pontosan ugyanezt az összeállítást szokta hordani.

Korban lehetsz 15-25, az, hogy te keresed rá pénzt nem árulkodó, hiszen diákmunkázni simán elmehetsz 18 alatt is.

Nekem ez az az "art hoe" stílus, amivel teli van az instagram. Amire azt mondják, hogy olyan nagyon "aesthetic", és az összes képviselője nagyon különlegesnek érzi magát, pedig a környezetem alapján a lehető legátlagosabb.

Szerintem ez rengeteg ruha, én nem tudnék mit kezdeni ennyivel, de ha tényleg mindet ki tudod használni, akkor őszinte elismerésem.

A szettek nem mindig praktikusak, pl az ujjatlan hasvillantós póló + miniszoknya a bőrdzsekivel nem tudom elképzelni, milyen időjárásban jó.

Az elegánsabb ruhákat én is hiányolom kicsit.

Összegezve: nekem nem tetszik ez a stílus, de úgy igazából jól össze van szedve.

2018. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!