Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 évesen még kislány,14...

13 évesen még kislány,14 évesen már dögös csaj? .

Figyelt kérdés
Annyi kérdést olvastam már, ahol egy 13 éves lány írt szerelmi ügyben, vagy épp a szépség és divat kategóriába. Persze egyből jöttek a nagyokosok oltani, hogy nem lehetsz még szerelmes, nem kell neked pasi, menj inkább babázni. (Egyet értek azzal, hogy nem kell neki még pasi. De minek menjen babázni?) És rengeteg oylan kérdést olvastam, ahol 14 éves lányok írkálnak olyanokat, hogy nem védekezett a pasijával, meg hogy hogy néz ki ez a magassarkú cipő... És nem csak itt van ez így, hanem a világban is. Nekem van egy 13 éves húgom. Őt is ilyenekkel oltják a sulijában, hogy kicsi még bla bla bla. De a felette egyel járó diákok sem olyan nagyok. Hisz az az egy év nem számít oylan hű de sokat. De persze azoknak már van pasijuk, miniszoknya, magassarkú, szex észnélkül. Szerintetek?
2010. aug. 8. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Az apai pofon, az hibádzik.
2010. aug. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Persze nem kell félreérteni, nem vagyok semmiféle erőszak, pláne a családon belüli erőszak híve, de egy-egy nevelő hatású pofon a hozzá tartozó leteremtés mellett hatásos lehet.
2010. aug. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
énis ezen a kérdésen gondolkoztam
2010. aug. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
jahj mind2 korosztály még pisis szinte majd 1-2 év múlva....;)
2010. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Sztem meg 17 éves korunkig gyerekek vagyunk, és nem értem miért akarnak a kislányok ilyen korán felnőni, mintsem kiélveznék a gyermekkorukat.
2010. aug. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak véletlenül pont olyan kérdéseket olvastál, ahol a 13 éveseket leoltották.Egyik kutya másik eb. Én is azt mondom 16-17 éves kor után nevezhetjük az embert "lánynak" és nem kislánynak.
2010. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

14 éves lány vagyok

nekem is volt már barátom, de nem feküdtem le velük.

és énis szoktam magassarkút hordani (néha merészet is) de ritkán mikor az öltözetemhez illik.

és nem érzem magam k*rvának.

de nem rétem mire jó ha a 13-14 csajok sírnak hogy "jaaaj kiszakadt a gumi mit csináljak??" ilyeneknek tényleg kijárna egy apai pofon

:)

2010. aug. 9. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%

Egyre rosszabb.

16 éves vagyok, nem vagyok régies, de 14 évesen sok a magassarkú.. Aztán a durvábbakról inkább nem is szólok.

Azonban odakerülünk, hogy az elsős fog 10 cm magassarkút húzni.

Szerintem még én sem, 16 éves létemre sem muszáj magassarkút vegyek, mert még nem jött el annak az ideje.. 18 évesen oké, de előtte...Hmm. Ki hogy látja, de szerintem nem kell már 13 évesen nőnek lenni. Van még idő arra.


Aztán meg az ilyen kis 14 éves mitugrálszokat ,akiken 1 kg smink, 10 cm magassarkú, alig takaró ruhák vannak föl sem kell venni. Igaz, hogy sok lány kívánja, hogy magassarkút húzzon (mikor anya magassarkújában botladoztunk...:D ), de mindenek eljön az ideje és akkor sokkal varázsosabb lesz:).

2010. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
mindenki maga dönti el hogy mit csinál;)
2010. aug. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 kittien ***** válasza:

én 14 vagyok és soha nem akarok felnőni *sír*

ja és nem vagyok "dögös csaj"...babázni akarok^^

2010. aug. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!