Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki kövér, az ne fogadja el...

Aki kövér, az ne fogadja el magát, hanem fogyjon le? 19/l

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy kötött ki az utolsó előtti magyar óra ott, hogy az osztálytársnőm szerint a kövér, nem hivatalos és hivatalos modelleknek is nem kéne reklámozniuk magukat és elfogadniuk ahogy kinéznek, hanem igenis fogyjanak le.


Nos, sajnos én se vagyok vékony, távol állok a vékonytól, viszont még ott nem tartok, hogy lefolyjak a székről. Konkrétan utálom a kinézetemet, a testemet, csak azért adok hálát, hogy minden végtagom megvan és megfelelően működnek. Néhány éve és kb egész általánosban azt hallgathattam kedves osztálytársaimtól, akiknek nem tűnt fel, hogy ez nekem fáj lelkileg, ha nem lett volna elég az otthoni gond, ami miatt ettem, mert evésbe fojtottam az érzéseimet, az egész helyzetet, ami csak tíz év múlva ért véget.


Aztán jöttek a megerősítések, hogy nem, nem igaz, a bátorítások, szakmai gyakorlat során néhány 70 felettitől leánykérés, illetve a postán egy bácsi ajánlgatta az unokáját, de ezektől akkor se éreztem magam magabiztosabbnak, pláne a szemüveges bácsiktól, akik szerintem szemüveg nélkül nem látnak tisztán.


Mélyen bennem maradtak az osztálytársnőm szavai, ezért szeretném itt olvasni, kinek mi a véleménye az ő véleményével kapcsolatban: igaza van vagy nem.


2020. okt. 16. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%

Döntsd el te. Ilyen egyszerű. Nőként akármilyen kövér leszel, akárhogy nézel ki, úgyis lesz jelentkező. Az más kérdés, hogy nem feltétlenül a legjobb pasik, de valaki lesz.

Ha téged zavar a túlsúly, akkor fogyj le. Ha nem akarsz lefogyni, akkor meg fogadd el magad.


Azzal én sem értek egyet, hogy ezeknek a modelleknek egy része a kóros elhízást is pozitívnak állítja be. De, van azért egy határ, ami még rendben van. Nekem is bejönnek a teltebb csajok, volt már túlsúlyos barátnőm. Gyönyörű volt.

2020. okt. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
nekem pl a 80-90 körüli csajok jobban tetszettek mindig is, voltam már 100+-os lánnyal
2020. okt. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Számomra nem vonzó a túlsúly.

És igen, aki teheti, az fogyjon csak le.

2020. okt. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

ez ennél összetettebb, nem ennyire fekete-fehér!

az iskolában mindig bántják a másikat, ha nem olyan, mint az átlag...bár ez felnőtteknél is így van sokszor.

Első lépés, hogy fogadd el és szeresd magad! Ezt látni fogják, és sokkal kevesebbet fognak piszkálni!

Ezután határozd el, hogy kicsit formásodsz, de nem kell egyik napról a másikra, 19 vagy, rengeteg időd van! Járj el sétálni, úszni, tavasztól bringázni, kicsit otthon is tudsz mozogni és hidd el, jó irányba fogsz változni, ami látszódik majd a kisugárzásodon is ;)

2020. okt. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
70%
nem olvastam el, de az egészség a legfontosabb, és ha nem vagy elhízva akkor egészségesebb vagy.
2020. okt. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
68%

Soha nem a kilók azok amik számítanak. Ha te elfogadod és szereted saját magad akkor nincs gond, és a pasikkal sem lesz.

Ha nem érzed jól magad a bőrömben akkor tegyél ellene, fejben tegyél rendet, de csakis magad miatt.


De itt az ellenpélda: duci kislányként állandó gatlasokkal kisebbségi érzéssel borzalmas volt, majd lefogytam, kb az álom súlyra, edzettem, kalóriákat számoltam, baromi jól néztem ki tele önbizalommal, de mikor 50-55 kiló voltam közel nem akart annyi pasi, sőt, mint most amikor 70-80 kg vagyok. Nem tudom az okát valószínűleg az hogy nem fordultam be miatta, jól érzem magam a bőrömben, saját magam miatt sportolok, nem akarok görcsösen vékony lenni, mégis háromszor annyi pasi próbálkozik, holott pontosan tudják hogy párkapcsolatban élek mint előtte.


Fogadd el magad, változtass azon ami neked nem tetszik és fejben tedd rendbe magad és tanult meg leszarni mások véleményét :)

2020. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
98%

Nem te vagy az egyetlen, akit a súlya miatt piszkálnak. De csak hogy tudd, nem csak a kövér embert kezdik ki, hanem a sovány embert, a szemüvegest, a jó tanulót, bárkit akit kiszemelnek maguknak. Az emberek gonoszak. Ha szar a saját életük, akkor megpróbálják elrontani másét is. Vagy csak szimplán rosszindulatúak, és szeretnek másoknak fájdalmat okozni.

Én egész életemben túlsúlyos voltam, mint utóbb kiderült a pajzsmirigy alulműködése miatt. Pajzsmirigyem azóta nincsen, és iszonyatos mennyiségű sportba, és állandó szigorú diétába kerül az, hogy ne hízzak tovább.

Mivel egész életemben piszkáltak, annyi önbizalmam sincs, hogy bemenjek egy üzletbe.

23 éves korom óta nem voltam férfival, nem ért hozzám férfi, és úgy általában nem is néz rám férfi. Most 37 éves vagyok, és néha azt érzem, hogy nincs is értelme az életnek.

Vagy megpróbálod elfogadni magad és tojni arra, mit mondanak mások, vagy pedig így végzed, mint én.

2020. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Személytől függ, de az, hogy valaki egyfolytában eszik nem fogg jót tenni az egészségének.Viszont vannak Olyanok akik a betegségük miatt nem tudnak lefogyni.Evés helyett meg mást kell találni, van egy csomó más dolog.Viszont mindenképpen fogadd el magad, tudom könnyebb mondani, mint tenni.Több vagy mint a tested, te ugyanúgy egy értékes ember vagy, a súlyodtól függetlenül.Szerintem mindenki tegyen úgy, ahogyan tudja, hogy jobban fogja érezni magad.Viszont ha fogyásra teszed a fejed, semmiképpen ne éheztesd magad, lehet gyorsabb, de a mellékhatások miatt nem éri meg.Te tested, te mondod meg, hogy mit teszel vele, másnak nincs biznisze ezzel kapcsolatba.Olyan emberrel barátkozni aki emiatt lenézz amúgy se érdemes időt szánni.
2020. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Egy szemét g.ci troll leszek, de... ha ennyire zavar, bánt akkor miért nem teszel ellene??? Mi kell még ahhoz hogy egészséges életmódra térj át és elkezdj mondjuk sportolni? Ha most pufi vagy akkor mi lesz veled 10-15 év múlva?

A "szered magad kövéren" mozgalom az egészségtelenséget hirdeti, marketing fogás hogy rádsózzanak valamit, akiknek nem drága a te egészséged.

Egyébként azért ilyen nagy a pofám, mert 2 év alatt 20 kg-t adtam le. A siker viszont nem jött magától, k.va sokat kellett dolgoznom érte, de megérte! Szuperül érzem magam a bőrömben :) Nem köpöm ki a tüdőm ha fel kell menni a negyedikre, jobban bírom a melót, a bulit mindent, fittebbnek, frissebbnek érzem magam.

2020. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
83%
Az a baj, hogy sokan a túlsúly egészségügyi hatásaira hivatkozva feljogosítva érzik magukat, hogy bántsanak másokat. Igen, nem egészséges, de ezért miért kell rátámadni egy nőre? Ennek semmi köze az egészséghez, ez szadizmus.
2020. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!