Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok nők !Jóképű ez a férfi ?

Csajok nők !Jóképű ez a férfi ?

Figyelt kérdés

Jól néz ki? tetszik ha egy férfi így öltözködik ? Jó a stílusa ? És jó a teste ?


[link]

[link]

[link]

[link]



2020. okt. 25. 13:53
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
68%
Nekem abszolút nem jön be, szerintem kimondottan van valami félelemkeltő benne.
2020. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
76%

8-as esetleg megengeded, hogy eldöntsem NEKEM bejön e vagy sem? Valakinek biztosan, nekem nem, ez van.

Amúgy ha èrdekel az ilyen kaliberü pasik az eseteim: [link]


7-es voltam!

2020. okt. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:
Egyébként nem értem sokan írtátok hogy ijesztően néz ki modell a fotókon mégis milyen képet vágjon ? Mégsem vigyoroghat teli pofából mint a tejbe tök ,
2020. okt. 25. 15:52
 14/40 anonim ***** válasza:
45%
Jaaaa, de van, aki dögösen néz.. Na, ő nem.
2020. okt. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Egy szónak is száz a vége, férfi társaim !!! Itt is bebizonyosodik a magyar nőknél a világon nincs nagyobb elvárással rendelkező nő ,még egy híres jóképű izmos gazdag modell férfi sem jó nekik ennyi 🤣😂😅
2020. okt. 25. 15:57
 16/40 anonim ***** válasza:
65%
Kedves ártatlan, csodálatos Férfiak! MI kérünk elnézést, hogy van ízlésünk, és nem elégszünk meg azzal, ami MINDENKI MÁS SZERINT TÖK FASZA!
2020. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
82%
Inkább nektek pasiknak nem jó semmi. Ha azt mondjuk a gazdag fullos pasik kellenek, megkapjuk, hogy csak a pènzre hajtunk ès a gyári munkásokat emberszámba sem vesszük. Ha meg valakinek nem az ilyen pasik az esetei, akkor puffogtok, hogy nekünk ez sem jó. Fogjátok fel, hogy NEM mindenkinek lehet ugyanaz az esete. Szèp világ is lenne, ha minden nőnek csak az ugyanolyan külsejű,termèszetű fèrfiak jönnènek be.
2020. okt. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
73%
Ja, en pl raktarban dolgozom jelenleg, a kollegak kb 1/3-a fiatal 20-30 kozotti ferfi, es kozottuk inkabb akad olyan, aki sokkal vonzobb szamomra, mint a kepen lathato modell. (Nyilvan ha azt mondom, a raktaros sracok jobban bejonnek, nem putris, fogatlan alkeszokra gondolok, meg a mamapicifia luzerekre, akik minden mas munkara alkalmatlanok, hanem onnan is a normalisan kinezo, igenyes, ertelmesebb retegre, akik atmenetileg dolgoznak itt, meg keresik az utjukat, stb. csak peldakent irtam, hogy nem, az hogy ez a ferfi nem jon be, nem azt jelenti, hogy nekem senki nem jo.)
2020. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
76%

Ó igen, csípem David Gandyt ;)

Végre egy karakteres arcú, sármos férfit tettetek fel példának.

Igaz, néha tud nagyon vadul nézni.

2020. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
72%
Azért remélem elmondhatom a véleményemet ha már megkérdezted. Relatív dolog a szépség és a helyesség is. De az nyugtasson meg, hogy te 100% nem nézel ki így mint ez a férfi, modell sem vagy és gazdag sem.🤡
2020. okt. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!