Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 3 hetes az industriálom....

3 hetes az industriálom. Nagyon szepen gyogyul mar aludni is tudok rajta. Mikortol lehet ekszert cserelni? Es ha lehet akkor melyik az szerintetek amelyik a legkevesebb eselyt adja hogy beleakadjak valamibe?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 09:05
 1/4 ReGina... ***** válasza:
100%

Porcos pc.k gyógyulási ideje 4-6 hónap alaphangon. Industrialnal pedig ugye alapból 2 helyen lett átszúrva a porc.

Viszont akar lehet egy év is vagy több. Ha nem kezeled megfelelően, beakad, vagy siman nem birja a fükel stb.

Szóval én még várnék vele.

Elvileg onnantól lehet cserélni ha legalább 1-2 hétig nem éreztél már semmilyen fájdalmat, nem piros, duzzat, gennyes stb. Akkor sem fáj ha mozgatod.

Mindenképp titán, orvosi fém, esetleg valamilyen nemes fém(arány, ezüst, ha nem vagy rá érzékeny) ajánlott ami az anyagát illeti.

Ha a -formája gondolsz akkor a bogyós végüek kevésbé akadnak be mint pl egy nyíl -szerű. De ha már ténylegesen gyógyult pc.-ról beszelünk nincs semmi akadája annak hogy bármilyen -formáját hordj.

Remélem segítettem.

21/L.

2020. okt. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt, nagyon hisztis piercing. 8-10 hónap előtt tuti nem piszkálnám.
2020. okt. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Legalább fél évet várnék vele akkor is, ha látszólag szépen gyógyul.
2020. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%

Ha most megbolygatod lehet hogy ugy begyullad hogy nem lehet helyrehozni

Hagyd beken

2020. okt. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!