Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Göndör hajjal és ovális...

Göndör hajjal és ovális fejjel szerintetek hogy állna a frufru?

Figyelt kérdés
[link] kb. ilyen a hajam mint a jobb képen, ha kifésülöm akkor meg olyan mint aki nem fésülködik, mert szétesnek a hullámok, a hajam viszont kicsit hosszabb.

2020. okt. 30. 17:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Csak az én hajam kb. a nő szemöldökéig egyenes, és csak utána göndör
2020. okt. 30. 17:14
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Fhuuu szerintem neeee. Meg fogod bánni. Göndören hülyén néz ki a frufru ha meg kivasalod 1 nap után visszaugrik... Nekem is göndör és én csak oldalfrufrut vágattam anno és az egészet vasaltam de ahhh átkozom azt a napot.
2020. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A frufru még jobban begöndörödne, mint a fejed más pontjain, mert kevesebb súly van, ami lehúzza.

Én nem tanácsolom, láttam embereket, akik kipróbálták göndör hajukkal, és láttam akik szerették így magukat... de szerintem nagyon nem néz ki jól.

2020. okt. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Göndör hajúként utoljára 12 éve volt frufrum, akkor is megbántam, hogy belementem, szó szerint úgy néztem ki, mint egy spániel.

Az akció után egy héttel már oldalra csatolva hordtam.

2020. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem javaslom.

F33

2020. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább ne vágass frufrut, ha nem akarsz pulikutya sérót.
2020. okt. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!