Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyiket érdemesebb tanulni a...

Melyiket érdemesebb tanulni a műkörmöst vagy a pedikűröst?

Figyelt kérdés
Mindkettő érdekel, de egyszerre csak egyet szeretnék. Műkörmös sok továbbképzést igényel nem? Meg az alaptanfolyamon nem is tanítanak csak alap dolgokat ha jól tudom. Szóval ahhoz hogy szép körmöket tudjak csinálni úgyis kéne még másik tanfolyam ami a díszítésről aktuális köröm divatról szól.

2020. okt. 31. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A pedikűrt érdemesebb kitanulni. Műkörmösből dunát lehetne rekeszteni, pedikűrös sokkal kevesebb van, alig lehet időpontot kapni. Ráadásul a gyógypedikűrt sajnos egyre több ember veszi igénybe, érdemes erre felé képezni magadat.
2020. okt. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőhöz kellenek továbbképzések.

Jó pedisből kevesebb van.

2020. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Pedikűrösök már pl használnak szikét is és alkalom adtán elég gusztustalan lábakkal van dolguk. Ahhoz nekem már gyomor kellene (pedig a vérrel sincs bajom, de a lábakkal valamiért baaah van :D). A műkörmösök meg hát... műkörmösök :D Oda nem kell kifejezetten hányás elleni kapszula :D Ott ügyesség és türelem kell és gyors tempó. Meg empátia, hogy a sok hülye p!csát elviseld. Pedikűrösök pedig gyakran fordulnak meg öreglányoknál, vagy ezek keresik fel őket. A benőtt lábköröm elég ocsmány tud lenni pl. Meg a gombás, bőrkeményedéses, pálpusztait megszégyenítő lábak...

Szóval én műkörmösnek mennék a helyedben :D

2020. nov. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!