Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha beauty blogger szeretnék...

Ha beauty blogger szeretnék lenni akkor blogoljak hagyományosan vagy Instagrammon lenne érdemesebb írni sminktermékekről?

Figyelt kérdés

Szerintetek elavultak a blogok?


Először arra gondoltam, hogy a Youtube-ra töltök fel sminkes videókat, de félek hogy beszólogatnának ott, hogy rendezetlenek a fogaim, hogy szőrös a karom.

A testvérem azt mondta, hogy ma már senki se olvas blogokat a neten, és ne írjak ott blogot, mert annak úgyse lesz sikere.

Elkezdtem instára feltölteni igényes fényképeket, amik alá amolyan bejegyzés féleségeket írtam. És hiába mondja a barátom, hogy idővel majd csak lesznek követőim... én ezt nem hiszem el, tekintve hogy a privát instámra is szép képeket töltök fel népszerű hashtagekkel... mégsincs ott se sikerem.


Szerintetek mit kéne csinálnom? Melyik platformon tudnék, olyan embereket megfogni, akiket érdekel a sminkelés?



2018. márc. 23. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább youtube, instán max egy rövid videót tesznek fel meg mellé hogy mit használtak, ott nem nagyon lehet pontosan elmagyarázni egy smink elkészítését vagy egy terméket megfelelően véleményezni. Ha beauty blogger akarsz lenni arra meg fel kell készülni, hogy beszólogatnak, blogon és instán is simán írhatnak szemét dolgokat, minél ismertebb valaki annál többen utálják. Nem kell velük törődni. Blogot is csinálhatsz mellette, de a videósok most a legnépszerűbbek.
2018. márc. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobb ha insta, youtube és blog is van.

Van, amit képpel, mást videóval, megint mást meg talán írásban jobb elmondani.


Youtube-on meg ki tudod törölni az alpári kommenteket. Persze, attól még beszóltak, de nem kell ott lennie, ha zavar. Én csak akkor törlöm/törölném, ha tényleg csak a bunkóság, beszólás volt a cél. Értelmesen, káromkodás nélkül megfogalmazott negatív véleménnyel nincs baj.


Insta link?

2018. márc. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!