Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsivel több...

IceFlame kérdése:

Szeretnék egy kicsivel több izmot illetve kicsit szebb hasat a Kayn cosplayhez, vajon megoldható ez?

Figyelt kérdés

Tehát a lényeg legfőképp erre a tervre alapulna, hiszen kayn nem egy trehány dög mint én, illetve a haja kb 90cm. Aíg növesztem a hajam, az idő alatt szeretnék egy kayn testalkat szerű formát kihozni magamból. Esetleg tudjátok mi a legjobb praktika? Van egy kicsi hájam a hasamon, azt szeretném eltüntetni, illetve a karomra szeretnék egy kicsit gyúrni. Erre volna 2 évem, szerintetek megoldható? Ha igen hogyan?

16/F

178cm

68kg



2020. nov. 4. 00:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

ÉÉn dobókockával edvem.

4-től 20 oldalú kockáim vannak, és mindig dobok velük, és amennyit dobok annyiszót 10 ismétlés egy edzési formából.


Álltalában izomcsoportonkémt 4-5 edzéstípust használok, napi két izomcsoportot felváltva edzve.


Heti 4nap edzéssel.


Nekem ez a hétfő teljes testet átmozgató kardió, kedd bicepsz tricepsz, szerda pihenés, csütörtök has hát, péntek mellizom, és a deltaizmok.



Már 12 oldalú kockát hadználok, és látszódik.


Van hogy mondjuk az egyik bicepzezésre csak 4-est dobok, azaz 40 ismétlés, de mindegy mert a következő vagy azutáni úgy is magasabb lessz.

2020. nov. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
25%

Smink + paróka

[link]

2020. nov. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Jesszus. Elsőre ne hallgass, ennél a dobókockásnál kevés nagyobb hülyeséget hallottam már.

Ha kezdő vagy tökéletes lesz neked egy felsőtest, alsótest, pihi,felső, alsó, kardió és pihi hét. Vagy pihenhetsz a kardió helyett is, az már nem olyan nagyon lényeges. Én mindenből 5x10 ismétlést csinálok, és kb egy-másfél óra alatt megvagyok az edzéssel. Egy hónap alatt hatalmasat fejlődtem(pedig én lány vagyok), szóval ez neked is be fog válni, ha mellette megfelelően étkezel. De a kalóriadeficit, a megfelelő fehérjebevitel és a következetesség a legfontosabb. Enélkül dobálhatod a dobókockáid és csinálhatsz 100 ismétlést, nem fogsz sehova jutni.

2020. nov. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem bevállt olyan hasam lett a dobókockáimmal, hogy téglát lehet rajta reszelni.

A mell és bicepszem is formásodott.

2020. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!