Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szabó Eszter: Gyönyörű mellek...

Szabó Eszter: Gyönyörű mellek titka című könyve hatásos lehet? Érdemes rá kiadni annyi pénzt?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha kicsit nagyobbak lennének a melleim és rátaláltam erre a könyvre, feliratkoztam a hírlevélre és tanácstalan lettem, 9000 ezer ft. Nem tudom, hogy kiadjak-e erre ennyit, de már utálom, hogy semmi, nulla mellem van(29 évesen). Elkezdtem böngészni a neten. Műtét kizárva.

Használt már valakinek a természetes mellnövelés?


2010. aug. 9. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

9000 ft egy könyvért amiről alig tudni valamit és senki nem hallott róla? Sehol semmi info, kivétel azaz egy oldal.

Ha jó lenne már mindenki ezt ajánlgatná, már megjelent volna 5 nyelven... és nem 9ezer ft lenne. Egyetlen könyvtől sem lesz nagyobb a melled. Fogadd el hogy akkora amekkora... teljesen lényegtelen.

2010. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szerintem töltsd le inkább DC-vel,vagy torrenten nézz utána,kicsit erős a 9 rugó...

Amúgy inkább fogadd el magadat,különben hogy várhatod mástól hogy elfogadjon. Ha emellett jó alakod van, és adsz magadra, nem lesz hátrányod belőle,mindenkinek meg nem jöhetsz be.

Kb 1 éve ez az első normális kommentem,nem is tudom,mi van velem,ennyire szeretném a ciciket? :-)

2010. aug. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Van még ilyen könyv?
2016. dec. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!