Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kedves lányok! Mi a véleményet...

Kedves lányok! Mi a véleményetek arról, hogy a nőnek meg kell hozniuk bizonyos áldozatokat a szépség oltárán?

Figyelt kérdés

Egy kicsit haragszom a barátnőmre amiért nem tudom rávenni, hogy sportoljön többet és epilálja magát....

Nem értem azt a dumát hogy ha "szereted elfogadod" oké oké ez rendben van.... De ha annyira szeret ő is akkor nem hogy azt kéne neki elfogadni hogy én nem tudom őt szőrösen vagy hájasabban elfogadni???

(ezt persze tapintatosabban mondom neki).

Mert szerintem mi srácok is meghozzuk azokat az áldozatokat... Mi is edzünk mi is borotválkozunk fogatmosunk fürdünk. De én valahogy nem bírom elfogadni hogy a barátnőm megsértődik ha azt mondom sportoljon kicsit többet vagy ha megkérem hogy epilálja magát?

Továbbá szerintetek helytálló az a felfogás/életelv, hogy magadnak kell csak tetszeni (hogy harmóniában legyél önmagaddal és szeresd magad) egy kapcsolatban? - Mert szerintem nem!

A normális Válaszokat előre is köszi



2020. nov. 10. 19:18
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De szeretem basszameg
2020. dec. 13. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!