Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azt mondják úgy nézzünk ki,...

Azt mondják úgy nézzünk ki, ahogy jól érezzük mangat. Gondolkoztál már azon miért nem azt hordjuk nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Talán itélkezés miatt?


De nem épp ezért mondják azt, h ne törödjünk mások véleményével?


2020. nov. 13. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha az a kérdés, hogy miért nem azt veszem fel mindig, amiben szeretnék menni mondjuk egy nyilvános helyre, az sajnos szomorú magyarázatra szorul.

Semmi bajom a savanyú pofákkal, vagy az ítéletekkel. Tényleg nem zavar, ha valaki MAGÁBA elkönyvel qrvának, vagy bánom is én minek. A baráti környezetem pont azért szeretem amilyen vagyok, és az ismerősök, idegenek már úgy ismertek meg, hogy fel merem vállalni magam.


Egyetlen gondom van mégis... a férfiak. Nem mindegyik természetesen, de már a tököm is kivan, hogy a csövesek, a cigányok, és egy-egy kiskamasz rajtam legelteti a szemét, és kimondja mit tenne velem.

Ha magában tartja, akkor tök oké. Nem zavar. De amikor kígyót-békát kiabálnak rám, akkor igencsak elmegy a kedvem. Főleg ha tapiznak is. Bár az utóbbira nem volt sok példa, azért zavaró, hogy egyesek úgy érzik egy szoknya látványa feljogosítja őket arra, hogy alányúljanak.


Bár persze tény, hogy a nemi erőszakok nagyrésze civill, semmi kihívó ruhában történt a statisztika szerint... de mivel egy sima szoknyába megkapom a nemkívánt reakciót, ezért úgy érzem jogos a félelmem aziránt, hogy ne vegyek fel minit, vagy mondjuk sima nadrággal crop topot - bár nem is értem, hogy a hasból kilátszó kis csík miért izgató egyeseknek.

2020. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Én azt hordom amit szeretnék és nem érdekel,ha nem tetszik másnak.

Félig kopasz vagyok,sok tetoválással és vagy kiröhögnek az utcán,kiakadnak vagy esetlegesen az anya megfogja a gyerekét és messzebbről kikerülnek,mintha bűnöző lennék. (Igen,a vírus előtt is kikerültek)


20/L

2020. nov. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 igazából én úgy értettem, h miért nem otthoni melegítőt és kocos konytba lépünk ki utcára. De nem írtam ki ezt sóval nincs lepontozás. A tied is egy nagyon jó válasz, mert megtudtam h vaki ezt érzi kényelmesen mint te.


#2csodálom azt a természetet, de mi vesz rá? Nem esik rosszul h elhuzodnak tőled?

2020. nov. 13. 17:59
 4/6 anonim ***** válasza:

2es vagyok.


Engem nem zavar,mert csak olyan ember véleménye érdekel,akiket tisztelek és szeretek.

Az előítéletes emberek nem tartoznak közéjük.

2020. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem komfortosan érezni magam nyilván, otthon kényelmesebb egy gumis melegítő naci, mint egy farmer. De ha munkába vagy máshová megyek szeretek beletenni egy kis erőfeszítést abba, hogy jól nézzek ki. De minden szettemben azért előnyben részesítettem a praktikumot és a kényelmet, mint a divatot. Vannak kiöltözős napjaim, és vannak lazábbak ezt kedvem szerint variálom.
2020. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Metionin ***** válasza:
Alapjáraton nem izgat mások véleménye, olyan ruhában mászkálok amiben kedvem van. Van hogy megnéznek de városban ez ritkább. Kivétel csak amikor pl. konferenciára kell mennem, akkor visszafogottabban nézek ki de az is inkább a sminkemet érinti, nem a ruhákat, van olyan ruhám amiben simán mehetek hivatalos helyekre vagy temetésre is akár és jól is érzem benne magam.
2020. nov. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!