Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon ciki nyilvánosan...

Nagyon ciki nyilvánosan melltartókat nézegetni?

Figyelt kérdés
Szeretnék magamnak egy normásis, kicsit push-up os melltartót venni, de úgyérzem halál ciki amikor én( eleve kis mellekkel viszonylag fiatalon) nézegetem a melltartókat és pl. elsétál mellettem egy felnőtt nő, hatalmas cicikkel.. Vagy akár két olyan tipikus 17 éves lány, szőke seggig érő hajjal hatalmas műkörömmel pink Hello Kittys táskával és szó szerint röhögnek rajtam:SS. Most akkor mit kéne tennem? Rájuk se figyeljek, vagy mi?? :(

2012. ápr. 6. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Leszarnám, hogy mit gondolnak.
2012. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
elég xar hogy 17 évesen úgy beszélsz mint valami 12 éves.
2012. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, senki nem fogja azt figyelni, hogy te mit nézegetsz. :)

Amúgy meg nem ciki nézegetni alapból sem.

2012. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Te mondod a "xar"-ral? xD A,úgy egy szóval se mondta, hogy ő is 17 éves... Nem tudom mit kell kritizálni, ha már értelmes választ nem tudsz adni.


Igen, sztem ne is figyelj rájuk... Valószínűleg úgyse látod többet, de az még valószínűbb, hogy nem rajtad röhögnek:) De amúgy sem ciki melltartókat nézegetni.. vhogy meg kell venni őket :D

2012. ápr. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat.:)
2012. ápr. 6. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én felnőtt vagyok,nagy mellekkel és a melltartókat nézem,soha nem bámultam még be a mellettem állók dekoltázsába,hogy "erre minek" ,meg stb ha ez megynugtat :D

oda vásárolni megy az ember,és nem másokat nézegetni.aki kiröhög azt szard le,magát minősíti.

2012. ápr. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én barátnőmmel mentem push-os melltartót venni. Nem szólt senki. Sőt a boltosok még segíteni is akartam. Egyáltalán nem ciki. :) 12/L
2012. ápr. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs abban hogy megveszel valamit amire szükséged van.
2012. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!