Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Esküvőre vagyok hivatalos,...

Esküvőre vagyok hivatalos, milyen ruhát vegyek fel?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. elvileg nem lesz olyan nagy felhajtás, de nem lehet tudni pontosan... tudnátok linkelni ruhát?
2010. aug. 10. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg az, hogy ne legyél túl feltűnő, nehogy téged figyeljenek a menyasszony helyett :D

Egy elegáns szoknya egy inggel és egy magassarkú pl.

Én úgy mentem esküvőre, hogy egy kék-fehér ing volt rajtam, egy fehér nadrág és fehér cipő pici sarokkal.

2010. aug. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fehéret ne vegyél fel, nem illik. Az esküvő a menyasszonyról szó, nem rólad. Függ a ruhád attól is, hogy milyen lesz az idő az esküvő napján. Legyen elegáns, könnyű anyagból készült, ne legyen kihívó.

Találtam egy oldalt, szerintem vannak egész mutatós darabok elfogadható áron.

[link]

2010. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Na én is így voltam vele egy héttel ezelőtt, aztán találtam egy olasz használt üzletet és mivel max 2000 Ft volt egy estélyi ruha, vettem vagy 5-öt, azok közül választok majd, de szerintem a befutó egy lila lesz, ami csillog és pánt nélküli, hátul megköthető, alul két rétegű. Nagyon szép alakot csinál. :) De pl. barátom szerint túlzás...


Amúgy korodhoz szerintem egy egyszerűbb nyári ruha is illik, amit feldobhatsz pl. egy szép nyaklánccal, vagy egy nagy virág kitűzővel.


Találtam neked egy nagyon szépet, még lehet én is megrendelem. Erről az oldalról a legalsó (kék), ami úgy látom olcsó is és több színben is van. :)


[link]

2010. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én valami hozzád illő, szép pasztell színű ruhát ajánlok. Nagyon csinos lennél egy vállpántos, térdig érő ruhában. Este, ha hűvös van felvehetsz hozzá egy elegáns bolerót. A cipőd és táskád színe feltétlenül passzoljon a ruhádhoz. Fontos, hogy a cipőd járasd be az esemény előtt, nehogy feltörje a lábad az esküvőn.

[link]

[link]

2010. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
színben feketét és fehéret ne, azt nem illik egy esküvőre.most nézz körül, amíg leárazások vannak.szerintem most egy pasztellszínű ruha lenne neked a legjobb választás, világos cipővel
2010. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is azt tudom mondani, mint az előzők. Fehéret nem illik, rikító színt szintúgy nem, pirosat sem. Vhol a teljes fekete szerkót is kinézik... esküvője válogatja. Ne legyen túl rövid, túl csillogós-egyszóval, nem illik túlöltözni a menyasszonyt. Vmi az időjáráshoz illő kényelmes ruhát válassz, lehetőleg jobb anyagból. És nem árt, ha esetleg van hozzáillő táskád/cipőd (nem feltétlen kell ugyanaz a szín, de ne üssenek el tőle a kiegészítőid).
2010. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!