Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért csak a sztárokat kell...

Miért csak a sztárokat kell istenesíteni, körbeállni, rajongani értük, miért csak ők a legjobb pasik? Egyszerűen érthetetlen.

Figyelt kérdés

Hihetetlen, hogy ennyire elvakultak a mai tinik, hogy annyiból áll az agytérfogatuk, hogy a Robert Patisson (vagy hogy kell írni) Zac Efron meg az Adam Lambert a világ legjobb pasija, amikor olyan messze vannak a legjobb, leghelyesebb pasi díjtól mint Kína Kanadától..


Most őszintén, kb. ha nem lennének senkik, csak egy egyszerű emberek, ki nézné meg őket az utcán, kb 300-ből 1 nő? Beszéljenek a képek:


Robert Patisson:


[link]


Zac Efron:


[link]


Adam Lambert:


[link]


Már őszintén, hol helyesek ezek? Ezek nem helyesek, hanem szabályosan átlag alatti srácok. Ja, hát persze, az öt órás retuálás után persze álompasik, de az meg kit érdekel úgy, egy férfi mióta sminkelhetné magát? Ki kellene tiltani a médiából mindenféle retusálást férfiaknak, egy férfi azért férfi, mert úgy néz ki ahogy. Majdnem legcsúfabb emberből is lehet összehozni egy átlagot sminkekkel és retusálásokkal... A legtöbb ismerősőm sokkal helyesebb mint ők (pedig azt se tudják szinte mi az a alapozó meg ezek a női dolgok), mégse nézi meg őket senki sem az utcán, pedig nagyon jóképűek, de azt mondták, ha max 1-2x ha rájuk néz egy lány...


Na erről ennyit, leszállhatna néhány tini a földre, attól hogy őket nyomatják, attól még közel se állnak a helyes szóhoz...


17/L


2010. aug. 10. 16:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

most téged mit zavar?

ezt szeretik azt kész.

2010. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Kérlek, ne általánosíts. Én nem vagyok, és fiatalabb koromban sem voltam olyan, aki tini"sztárok" után futkos, sorra veszi a könyveit, cédéit.

Szerintem is nevetségesek ezek. Nem is a filmjeiért/zenéiért szeretik őket, hanem mert"olyancukcsimukcsik". Nézd meg pl. az Efron gyereket. Amíg tartott a HSM-láz, addig sokan belevoltak esve, de ahogy bejött a Twiligh, meg az azt hiszem Camp rock (vagymi), már el is felejtődött. Hol hallasz már róla ? Addig tart a hírnevük, míg egy hasonló kaliberű énekes/színész meg nem jelenik a színen, majd ő is eltűnik.

Szerintem sem helyesek, de biztos van olyan, akinek igen. Pl. a barátnőiknek, biztosan ő a leghelyesebb.

De, mint mondtam, majd bejön egy újabb divatfilm, aztán Robertnek fuccs.

15/l

2010. aug. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
*bele voltak esve
2010. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ha még fiú lennél, akkor azt mondom érthető, de így.:)

Nem mindegy, te majd másért rajongsz.

2010. aug. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Én sose értettem ezt a rajongást. Persze én is voltam ilyen, de kb 15 éves koromban leálltam ezzel a sztárimádattal.

Számomra a 3 pasi közül egyik se tetszik. Lehet rá mondani, hogy jó pasi mert elvégre ízlések és pofonok, de ha sehol se lennének egy címlapon se, vagy nem lennének sztárok akkor kíváncsi lennék, hogy hányan rajonganának érte(?).

De mondjuk ez nem csak a pasi sztárokkal van így. Az egész média egy ostobaság. Csak az agyon retusált, "tökéletesnek" álmodott nőket, meg pasikat mutatják. Kíváncsi lennék arra, hogy néznének ki retusálás nélkül.Na igen ők is csak emberek, de mindenki csak isteníti őket, mintha felsőbbrendűek lennének mert a képeit retusálták.

Számomra érthetetlen miért ilyen a mai világ.

[link]

Egy tipikus példa.

De pl olvastam, az egyik szupermodellről aki szintén egy ránctalanító krémet reklámozott ( azt hiszem Twiggy volt az ), az egyik képen agyon volt retusálva a kép egy ránc se volt rajta. A retusált kép mellé odaszerkesztették azt a képet ahol tök átlagosan nézett ki, ráncos arc, megnyúlt bőr- és ezek reklámozzák a ránctalanító krémeket.-.-"


És itt egy másik oldal:

[link]


Remélem van azért olyan aki nem dől be a média által mutatott szennynek.

2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
mert ezt akarják beállítani az emberekkel hogy te is ezeket szeresd ezek folynak a csapból is ezért kötelezően imádni kell őket a fiatalok még butuskák keresik ömagukat majd 10év múlva lecsengenek és akkor a korosztályba megint bedobnak egy két figurát akiket ezért fizetnek hogy a sok csaj sikítson utánuk minél több rajongójuk van annál több a profit a rájuk épülő cégeknek nem mindegy hogy 10csaj követi a divatukat vagy 100millió konkrét iparágak épültek köréjük és ez megéri nekik na meg most amugyis az emos hajat nyomják mert ez a trend el kell fogadni régen a bundes-liga frizura volt menő most meg ez majd fognak ök még jót röhögni hogy hogy néztek ki!
2010. aug. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Zavar és kész... Mindenhol ezt hallom, iskola vagy bármi, hozzájuk hasonlítgatják a másik embereket stb. Miért ne zavarhatna? Őket állítják be az álompasinak, amikor nem azok ...
2010. aug. 10. 16:40
 8/22 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék

2010. aug. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
nekem egyik star pasi sem jon be, egyaltalan nem, foleg, ki nem alhatom oket , Justin Biebert kifelejteted :P
2010. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Justin Bieber még arra sem érdemes, hogy megemlítsem, akkora egy ronda kis ficsúr :D


Igaz, Adam-nak legalább jó a hangja, ezt nem vitathatom, de nem kéne a legszebb pasinak megválasztani meg ilyesmi, amikor közel sem így néz ki a valóságban...

Amit pedig képet linkeltél... hát leestem a székről, ezt komolyan mondom!


Amúgy írjátok be gugliba és keressetek rá: without makeup


sokkoló képeket mutat.

2010. aug. 10. 16:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!