Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tom Ford-Black Orchid, vagy...

Tom Ford-Black Orchid, vagy Lancome la vie est belle parfüm jobb választás?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy két teljesen különböző illatról van szó..


Melyik tartósabb bőrön/ruhán?



2020. nov. 15. 21:47
 1/2 Metionin ***** válasza:
Rajtam a Black orchid mintából is lerobbanthatatlan volt, nagyon erős, a Belle meg egy kis lötyi.
2020. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A La vie est Belle iszonyúan tucat. Nagyon-nagyon tartós, nem ismerek olyat, aki erre a tulajdonságára panaszkodott volna, még rajtam is az (pedig szinte semmi nem szokott sokáig tartani az én bőrömön), de tényleg boldog-boldogtalan magára fújja a pisis 12 éves kislányoktól kezdve (szerintem ez nagyon nem gyerekillat, felnőtt, komoly nőknek való) az ötvenes nőkig. Engem ez nagyon taszítana, de persze ha téged nem zavar és maga az illat tetszik, akkor jó vétel, mert tényleg nagyon erős és tartós, max 2 fújás elég belőle 8-10 órára legalább.
2020. nov. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!