Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy 1 hét alatt...

Lehetséges, hogy 1 hét alatt ennyire rendbe jön?

Figyelt kérdés
Ha van nektek is akkor kíváncsi lennék a ti tapasztalataitokra. 1 hete szúrattam industrial piercinget és csak az első 2-3 napban fájt azonban már aludni is tudok rajta, nem piros, nem duzzadt, érintésre is csak alig fáj. Csak csodálkozom, mert mások mindig arról számolnak be, hogy mennyit szenvedtek vele hónapokig- fél évig.

2020. nov. 18. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh halii. En 2 hete szurattam.

Kb ugyanez. 3 napig nem tudtam aludni rajta kenegettem neogranormonnal es semmi baja. Mar szinte alig érzem, de par napja kiverzett fogalmam nincs miert. De azota meg annyira se faj.

Arra figyelj hogy azert egy fel evig ne vedd ki az orvosi fémet:) ha ilyen szepen gyogyul szerintem eleg a fel ev. Valakinel akar 1 ev is lehet.

Biztos jo helyen csinaltattad:)) van ismerősöm akinek evekig begyulladt meg minden baja volt mert rossz volt a piercer.

2020. nov. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Latszolag lehet hogy minden szuper de a teljes gyogyulas jo par honapba akar evbe fog tellni
2020. nov. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Igen igazából pont erre gondoltam kedves utolsó, hogy ez lehet, hogy csak átmeneti javulás és még van rá esély, hogy begyullad? "Első" egyébként igen igen köszi a tippet nem fogom kivenni. Amúgy érdekes, hogy akinél szúrattam azt mondta, hogy erre nem jó a betadin hanem vegyek bőrfertőtlenítő sprayt. Azóta azzal fújom napi 3×-4×. Meg neten olyanokat írtak mindenhol, hogy kenőccsel nem szabad kenni a sebet?:o plusz hogy mozgatni sem szabad. Pedig nekem aki szúrt azt javasolta, hogy mindig mozgassam meg picit.

2020. nov. 18. 23:17
 4/6 anonim ***** válasza:
71%

1es vagyok

Hat a neogranormon alapvetően gyulladascsokkento ezért jo ra. Ezenkívül persze TILOS! A sebbe kenni. En mellette betadint hasznalok. Sárga lesz tole a füled de nagyon jo fertorlenito:) eu-be tanulok es a korhazakba is ugye ezt használják szóval megbízható.

Kell mozgatni. De azert ennyi idő utan meg az is faj azert. En igy majdnem 3 héttel utana mar siman mozgatom fájdalom nélkül:) szoval nyugodtan varj még vele, gondolom amugyis sokat nedvezdik most anélkül is.

2020. nov. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
28%
Én eddig nm annyira hittem a betadine-be de elfogyott az oceteniseptel (azóta vettünk újat) és betadinel is kezelem de nm minding mert azt a vörös szint aláír szedem le ami ra szárad és szerintem a jo a betanide! Hat amikor nkm szúrtak ugyanígy volt Hogy 2-3hetre ra forgattam meg minden azt megbántam azóta se gyógyult be, azt fontos hogy ne piszkáld nagyon ritkán forgasd meg!
2020. dec. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon nagy butasag amit irsz. Napi szinten tobbszor kell forgatni kulonben sosem fog begyogyulni.

Kijjebb huzod betadin, es visszatolod megforgatva hogy az az ekszer helyen belul is fertotlenitse.

Nincs olyan amugyse hogy nem forgatod. Igyis ugyis forogni fog valamennyire.

Neked nyilvan nem bírja a fuled utolso. Valakinek meg birja.

2020. dec. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!