Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az orromat tudom formálni,...

Az orromat tudom formálni, hogyha felrögzítem?

Figyelt kérdés

Igen, tudom hogy nagyon nagy baromság a kérdés, viszont nagyon kíváncsi lennék arra hogy az orrom formája idővel változna e hogyha az orrom hegyét felrögzíteném (mikor itthon vagyok, alszok) cellux-szal, vagy valamivel.

Azért vagyok erre kíváncsi, mert tényleg nagyon csúnyácska orrom van, de ha a hegye kicsit feljebb lenne, sokkal szebb lenne.Tudom hogy butaság a kérdés, de szerintetek működne? Köszönöm a válaszokat:)



2020. nov. 18. 19:04
A kérdező szavazást indított:
Igen, ez lehet működhet
Biztos hogy nem
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudod, hogy nagy baromság akkor minek kérdezed meg?
2020. nov. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
😂😂😂 Huha ez kicsit meredek. Szerinted ha ez működne lenne szükség plasztikai sebészekre?
2020. nov. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
36%
🤦‍♀️
2020. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég erősen odanyomod egy fél órára lehet lesz változás, de tartós eredményt ezzel nem lehet elérni..ha el lehetne akkor sokan celluxból táraznának be, nem plasztikáztatni mennének.
2020. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Nagyon fiatal korban működhetnek az ilyen formázók, mivel régebben is voltak ilyenek, de ezek idővel egyre kevésbé érnek valamit, mivel ahogy felnőttebbé válsz, úgy egyre keményebbek lesznek a porcok és nem lehet csak drasztikusan változtatni rajtuk.

Korodat nem ismerjük, de legalább 15-nek gondollak, akkor meg már nem működik az ilyen eljárás, főleg az nem csak éjszakára szól, hanem állandó viseletre. Marad a plasztikáztatás, vagy elfogadás.

2020. nov. 19. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kössz a (nem lekezelő) válaszokat! Még annyit kérdeznék, hogy akkor pl. A fogszabályzó, vagy a haskötő/hasszorítók hogyan működhetnek?
2020. dec. 8. 17:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Google
2020. dec. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!