Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Timi Mua nevű sminkesről mi a...

Timi Mua nevű sminkesről mi a véleményetek? Szép? Sminkel/smink nélkül? Szerintetek valóban beképzelt? Szerintem nagyon jol tud sminkelni de smink nélkül nem valami szép és smink nélkül úgy vettem észre nincs önbizalma.

Figyelt kérdés

#YouTube #Timi Mua #Sminkesmua
2020. nov. 18. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
sose értettem az ilyen kérdéseket. honnan veszed, hogy nincs önbizalma, de ha így is lenne, mi közöd neked vagy másnak hozzá? 🤔 mármint, hogy ez egyáltalán miért téma, vagy miért érdekel bárkit úgy általában? egyébként szerintem nagyon szimpatikus és szép csaj, és gyönyörűek a sminkjei. :)
2020. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves egyes ez az én meglátásom,demokrácia van.
2020. nov. 19. 01:25
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

A sminkjeit imádom, gyönyörűek. Egy sminkesnél nem a külső adottságai a lényegesek, hanem a tehetsége, és neki az van. Az, hogy smink nélkül nincs önbizalma, nekem egyáltalán nem tűnt fel, bár engem pl az indított el a sminkesi pályán, hogy szebb akartam lenni, magamnak akartam több önbizalmat szerezni ezzel, majd később ezt az érzést akartam átadni másoknak is. Mint Timinél is láthatod, nagyon sokat számít egy jó smink.

Beképzeltnek sosem gondoltam, szimpatikus, aranyosnak tűnik.

2020. nov. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
És mit jelent itt, hogy demokrácia van? Megszavazzuk gyk-n, hogy ki milyen ember? :D #1 voltam
2020. nov. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Burtics Tímea válasza:
71%

Szia, Burtics Tímea vagyok, vagyis "Timi MUA" Köszönöm a dicséretet, hogy tehetségesnek gondolsz! Szerintem relatív az, hogy kinek mi a szép. Én szépnek tartom magam, van önbizalmam, sminkkel és anélkül is. Idáig hosszú út vezetett el. Ha neked is lesz önbizalmad, rájössz, hogy teljesen más, mint a beképzeltség.

Önbizalom=hinni magunkban, szépnek, jónak tartani magunkat.

Beképzeltség= azt hinni jobbak vagyunk mindenkinél.

Én nem hiszem, hogy jobb vagyok bárkinél is, csak azt, hogy jó vagyok. Szép, jól sminkelek.

Sokkal szomorúbb életet élnék, ha nem hinnék magamban, nem szeretném magam.

Remélem segített a válaszom, ha már rólam van szó, és köszönöm az ingyen reklámot itt is :D

A többi válaszolót puszilom, cukik vagytok <3

2020. nov. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
27%
Nos egyet kell értenem veled kérdező, gondolom arról a lányról van szó aki tik tokon oszt meg magáról videókat. Nem követem de párszor be dobta a for you,hát hogy is mondjam elég érdekes jelenség.. Nekem nem kimondottan tetszik a sminkelése külföldi transzik jutnak róla eszembe. Van az a film a túl sexi lány amikor a nő beveri a fejét és elhiszi hogy jó nő eléggé hasonló eset csak ő a maszjával van így, csak probléma ott kezdődik hogy a világ sminkje se segít az önkritika hiányán, és persze mondhatjuk hogy önbizalom viszont ez nem önbizalom, a hölgynél hanem mintha x időre megjátszott "bich" tik tok videót látnék ami számomra azért poén mert ezt egy szép testű jó genetikai alappal rendelkező lány csinálná, ergo aki Amy Shummer az fogadja el, ne képzelje és ne játszon Bella Hadidot mert vicces és kellemetlen. Úgy is lehet önbizalmunk hogy tisztában vagyunk magunkal és elfogadjuk azt. Azt a közfelháborodott videónak én is szemtanúja voltam amíg elérhető volt az ő helyébe én is letöröltem volna, az a videó kitette 3 napi intenzív has izom erősítő gyakorlatomat anyit röhögtem a kommenteken még magán a kissé szürreális felvételen, na igen ez egy jó példa hogyan tudjuk magunkat köznevetség tárgyává tenni ha nincs önkritikánk.
2021. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!