Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magic Hairt használata már?

Magic Hairt használata már?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a vélemény a termékről?
2020. nov. 22. 18:43
 1/5 A kérdező kommentje:
*használta már...bocsi
2020. nov. 22. 18:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Én használom. A hajam nem hullik annyira, ugyan nem nőtt, de dúsabb lett. Viszont a szemöldököm gyakrabban kell szednem.

A bőröm szebb lett, a körmeim gyorsabban nőnek.

2020. nov. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én tudatosan kipróbáltam minden terméküket, és azt kell mondjam hogy tényleg működik. Mármint, a sima magic hair kapszula. Nekem a magic hair max nem hozott semmi extra változást, a pezsgőtabletta lehet hogy jó.. De nem bírtam meginni annyira borzalom az íze


A hajszárító szuper, végülis szárítja a hajat és közben felér egy edzéssel mert baromi nehéz


A hajvasaló nekem nem jött be, a remington shine therapy fényévekkel jobb, szóval ha kell esetleg nálam van egy eladó vasaló 😂


A sampon és a többi hajápolo túl van árazva egyszerűen, jók, puha a haj, de nem tartanak sokáig, mert amúgy kicsi kiszerelés, nehezen habzik.

Ami régen volt, 5-6 éve hajápolók család, a Rusk márka kibszott jó volt, de valamiért megszunt a szerződés velük, azóta se tudom beszerezni 😔

Amit az oldalon most árulnak sampon stb, annál ezerszer jobb a Rossmannban kapható inecto argán olajas sampon és a balzsam, hajolajbol a tony&guy tropical oil a legjobb.



Szóval magic hair termékekbol nekem csak a sima kapszula jött be, de az annyira hogy már 6 éve szedem (kivetel amikor a maxot szedtem 3 hónapig, de az nem csinált semmit) dús puha a hajam, derékig ér, fényes, meg minden. Még a szülés utáni hajhullasomat is mérsékelte, szóval tud valamit valóban

2020. nov. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
En most fogom elkezdeni szedni, attól hízni akkor nem hiztatok tőle? Mert hallottam már minden baromságot
2020. nov. 23. 19:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.


Hormonális hatása nincs a hízásra.

Lehet, valakinek megnő az étvágya tőle (valakinek a Béres csepptől is), de lehet, csak erre fogják.

2020. nov. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!