Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek hol bizonyult eredménye...

Nektek hol bizonyult eredményesnek az E-circle és/vagy a Leg Magic használata? : )

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Van aki hasznàlta màr az E-circle-t illetve a Leg Magicet? E-circle-m van a Leg Magicet meg ma rendeltem meg a netröl.

Hetente 3x szoktam 30 percet az E-circle-n "hintàzni" :D

Nem règ kezdtem, kb 2 hèttel ezelött, eddig mèg nem vettem èszre semmi különös vàltozàst a testemen. Söt izomlàzam sem volt, egyszer sem töle...

Ha megjött a Leg Magic akkor mindkèt gèpet szeretnèm hasznàlni, hetente 3x-4x, 30 percre.

Szerintetek mennyi idö utàn fog làtszani az eredmènye? (ha egyàltalàn làtszani fog valami.) nem fogaskènt fogom hasznàlni, mert lapos, feszes hasat illetve feszesebb combokat ès popsit szeretnèk nyàrig összehozni!

Van akinek làtvànyos javulàst eredmènyezett valamelyik gèpe?


koszi elöre is!


2014. febr. 24. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen ember.
2014. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Megfelelő táplálkozás és elsősorban guggolás, kitörés (alapvető láberősítés) kell.


Ezután lehet beszélni legmagic-ről, ugyanakkor fölösleges is beszélni róla.

2014. febr. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyire eredmènytelen vacaknak tartjàtok? :/ De hasznàltàtok màr?
2014. febr. 26. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!