Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Hogy tanultatok meg...

Lányok! Hogy tanultatok meg magas tűsarkúban járni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok,már egy pár éve néhanapján felveszek magassarkút,de mindig botladozás a vége:D

Ha ennyi idő alatt nem tanultam meg benne járni már nem is fogok?:)


2010. aug. 11. 11:23
 1/8 anonim ***** válasza:
sehogy. soha nem vettem fel de magassarkút se tűsarkút és sztem nem is fogok..
2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát még 11 vagy 12 éves lehettem amikor felhúztam, és nemiss kellett tanulni rögtön ment úgy ahogy kell :) (most a nővéremet tanítgatom) :D deh nézz sokat a tv-ben divatbemutatókat, lehet nekemis az segített :D
2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is próbálkozok mái napig magassarkúval de hiába egy az, hogy járni se tudok benne rendesen (az igaz h marha jól mutat egy szép lábon)a másik meg ,hogy nekem írtó kényelmetlen volt,hogy utána egy hétig alig tudtam lábra állni is buli után..
2010. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem ha nem megy ne erőltesd én tudok bennük járni kiskoromban kipróbáltam:) és nem volt nehéz viszont mióta felnőttem utálom mivel fáj a lábam meg ahátam tőle:S ugyh marad a tornacipő meg az ilyenek:D 19/L
2010. aug. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem az olyan cipőkben, aminek van hátulja abban tudok menni rendesen, azóta amióta elkeztem

az ilyeneknek bármekkora a sarka tudok benne menni.

[link]


de az ilyenekben pedig nem, félre csúszik a lábam

[link]



szerintem abba próbálj meg elöször menni amit elsőnek linkeltem.Abban könnyebb, szerintem.

2010. aug. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én 10 éve táncolok, úgyhogy már 8 évesen hozzá kellett szoknom a magassarkúhoz.Emlékszem, nehezen ment, pedig akkor még csak 5 centis cipőm volt.Mostmár 10 cm de úgy hozzászoktam, hogy akár 20 centis cipővel is bármit megcsinálnék:)
2010. aug. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is bármit megtudnék vele csinálni elsőként azt h eltöröm a lábamxd
2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 14 éves vagyok, és nemrég vettem magamnak egy magassarkút, 10 centis a sarka. Mielőtt bárki azt mondaná, hogy r*banc vagyok: nem hordom suliba és utcára sem, csak évente 2-szer ünnepélyre. Én minden nap gyakoroltam benne menni, hogy szokja a lábam. de először csak 5 percet, aztán 10-15 percet és így tovább. Most már nem is érzem magasnak, megszoktam. De a Youtube-on is találsz oktató videókat. :)


sok szerencsét! ^^

2010. dec. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!