Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak a nagyon magas...

Alicell kérdése:

Mit csináljak a nagyon magas vagyok és imádom a magassarkút?

Figyelt kérdés
187 magas vagyok, de nagyon szeretem a magassarkút. Van aki azt mondja, hogy ne érdekeljen, de azért mégis kicsit zavar.. Ha vehetek max. mekkorát?
2011. okt. 9. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
56%
Hordj szolid 4-5 centist,van egy ismerősöm kb. olyan magas mint te és 10 centiset is hord.
2011. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm ez jól esett :)
2011. okt. 10. 18:17
 3/11 anonim ***** válasza:
38%

Juj mi akkor rokonlelkek vagyunk! :) :D Én ugyan csak 170 cm vagyok, de az sem alacsony, s néha nekem is meggyűlik a bajom a dologgal, de én meg úgy vagyok vele, hogy szeretem őket, aztán le van tojva ki mit mond, nem mintha annyira panaszkodna bárki is :p

sztem. nyugodtan hord, mondjuk max nem veszel olyan nagy tű sarkút, de azért lehet magas, ha egy olyanhoz van kedved hát váljék egészségedre! :)

2011. okt. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

én 183 cm vagyok és igen is büszke vagyok a magasságomra bár a 10 centiset mellőzöm de szerintem egy 5-7 cm még bőven belefér:) hiszen a magassarkúban vagyunk csak igazán nők:)!

L/17

2011. okt. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%
Ja meg qrvák is abba vtok :D Kérdésedre a válasz ne imádd a magassarkút ?
2011. okt. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
-?
2011. okt. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Aha, ezek szerint aki magassarkút hord az mind k*rva ? ... jó tudni...

Nem értem mi az összefüggés a kettő között., nem a magassarkút szokták feldugni maguknak a r*bik, ha jól tudom :p... egyesek nincsenek tisztában bizonyos fogalmakkal...

2011. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
már ne haragudj de a magassarkútól miért lenne valami k*rva? szerintem inkább tartsd meg a véleményedet magadnak, ha ekkora tapló vagy
2011. okt. 30. 21:52
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát már volt rá példa hogy vki feldugta magának :D.De amúgy nem mindenki qrva,attól függ milyet hord az illető.
2011. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
53%
Szerintem nem krva attól valaki hogy magassarkút hord viszont az hülyeség hogy 1 nő ettől nő. Annyi összefüggés van a 2 között mint hogy aki magassarkút hord az krva. Remélem értitek mit írtam mert így visszaolvasva még tán én sem értem. XD Na további szép napot ! :_D
2012. szept. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!