Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen női...

Mit gondoltok az ilyen női hátról?

Figyelt kérdés

Kb nekem is ilyen széles a vállam/hátam, és sokszor zavar. Szerintetek rendben van?

Nem csinálok semmit, amitől izmos lehetne, mégis olyan mintha hosszú hónapok munkája lenne. Genetikailag izmosabb. Egyébként mivel nem tudok mit csinálni vele, elfogadom, csak érdekel, hogy a férfiaknak mi a vélemémye erről.


[link]



(a tetkót most ne nézzétek, nem találtam ennél jobban hasonlító képet)


2020. dec. 1. 21:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Én olyasmikről álmodozom, hogy ha végeztem a tanulmányaimmal, és kiköltözök a családi házunkból, meg tudjak élni önállóan és függetlenül. Álmom még, hogy szeressenek az emberek, hogy egészséges legyen a családom, és én is. Kb ennyi, a többi majd még alakul.

Mostmár te is tudod, milyen ,,ballgaságokról" álmodozom. Mostmár elmondhatod, mi bajod.

2020. dec. 4. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!