Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy mell baj, hol tudnék...

Nagy mell baj, hol tudnék venni magamnak melltartót?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok és 85F-es mellméretem van.

Testalkatom homokóra, 85kg vagyok és 159cm, pici pocak van, kerek fenék és izmos comb. ( Szabad időmben szeretek lovagolni a közeli lovardában)

Vissza térve a kérdésre, eddig a pepcoba vettem a melltartóim. De mostanában egyre ritkábban találok a méretemben, ahol lakom ott már nincs is ekkora melltartó. Kínaiba csak E méterig vannak. Nem tudom hogy, hol tudnék beszerezni melltartót. Neten böngésztem, de nem találtam sehol sem.



2020. dec. 8. 16:00
1 2
 1/13 zol56 ***** válasza:
35%
Óóó... :-)
2020. dec. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

astratex.hu


Én minden melltartómat innen rendelem, ugyanis az én méretemet konkrétan nem is gyártja a gyártók 90%-a(70G).

Nem a legolcsóbb, de nagy mellel sajnos el kell fogadni, hogy sose fogunk szép és olcsó melltartót kapni, ami még esetleg tart is rendesen... :(

2020. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%

fogyj le

szerencsétlen lovak...

2020. dec. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
38%
Majd én tartom :D
2020. dec. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

2-es köszönöm szépen.

3 mas, képzeld elbír a ló, jár velem egy csoportba egy 100kg-os csaj is és simán elbírja.

Ugratni is szoktam és semmi baja.

Voltam vékony, de úgy néztem ki úgy mint egy nepáli csontkolekció.

2020. dec. 8. 19:12
 6/13 anonim ***** válasza:
56%

Nem kell se csontkollekciónel lenni. Egyik véglet sem jó, én 17)cm vagyok és amikor 70kg voltam leszaladt a derekam annyira fajt a melleim

Sulyatol, igy lefogytam, 59 kg vagyok es meg mindig van pocakom...tehat neked sem “kis” pocakod van! Szerintem elso legyen az egeszseged. Es rendelk magadnak kulfoldi oldalakrol melltaetot

2020. dec. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
26%
*176cm
2020. dec. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
70%
Astratex.hu, bármelyik Triumph bolt, Anita bolt, vagy pl. Aranypókban is bőven találsz magadra valót :) Van egy szuper bolt a Nyugati Téren is, a volt Skála alatt, én ott is találok választékot pedig nekem még nagyobb kell. Szerencsére már sok jó bolt van :)
2020. dec. 9. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Utolsó köszönöm szépen! :)
2020. dec. 9. 11:43
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 65 G a méretem és én is az astratexet ajánlom, néha az aboutyou-n is vannak. A Triumpffal nem vagyok megelégedve.
2020. dec. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!