Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 75 D mell mérettel fellehet...

75 D mell mérettel fellehet venni nem áttetsző felsőt melltartó nélkül utcára vagy ciki?

Figyelt kérdés
semmi másra nem vagyok kíváncsi, minthogy ha te látsz egy nagy mellű vékony lányt sejthetően melltartó nélkül akkor cikinek tartod avagy sem?:)

2014. ápr. 16. 12:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
73%
Miért lenne ciki? Nem is értem. Jó eséllyel inkább beindul a fantáziám.
2014. ápr. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%

Ha nagyon önálló életet élnek, akkor arra szoktam gondolni, hogy szegénynek nincs melltartója. Szóval cikinek tartom.

Nyilván otthon, az ágyban más a helyzet :)

2014. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem szoktam ezt figyelni, én nem mennék így ki utcára, felvennék egy sportmelltartót vagy egy topot alá. (Ez alól kivétel ha olyan eseményre mennék, ahova elegánsabb, olyan kivágott felsőt veszek fel, ami alá nem lehet).
2014. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
50%
Hát sztem azért ciki, mert áttetsző a felső.:( Ha feszes lenne és mondjuk fekete, és jó állású melleid vannak, akkor alig látszana!:)
2014. ápr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Stella nem áttetszős:)
2014. ápr. 16. 12:36
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, viszont a társadalom, és az emberek többsége rossz néven fogja venni, jó eséllyel fognak lek-rvázni vagy lerib-ncozni, és mindenképpen zokon esik majd nekik, hogy képes vagy felöltözni, ahogy te szeretnél.
2014. ápr. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
54%

75 D, az már nagyon nagy, ha nem műmell akkor lóg is valamennyire, ami már nem a szép kategória.

Igen cikinek tartom, mert az ilyesmi feltűnő és nem is értem miért nem vesz fel valaki melltartót nagy mellekre, hacsak nem magamutogatás a cél...

2014. ápr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem lóg, és nem is mű, isten ments nagyobbítás.

Alváson kívül nonstop melltartóban vagyok de este amikor leveszem rettenetesen fájnak tőle, ami nem a melltartók hibája mert mindegyik triumph-os és addig próbáltam az eladóval őket amíg végre minden passzolt. Eléggé szégyenlős vagyok, de gondolkozom ezen hogy néha kipróbálni nélküle milyen, mert a sport melltartókat sem érzem kényelmesnek. Viszont pont azt nem szeretném, hogy közönséges legyen.

2014. ápr. 16. 12:54
 9/17 anonim ***** válasza:
32%
Ja xd bocsi, már látom hogy ott előtte a nem!:) Na, nekem is 75-ös a mellem, és nem csináltatott természetesen, csak nekem B-s. Van két olyan fölim, ami feszülős, ezért ha felveszem melltartó nélkül, hozzászorítja a cicim a testemhez és nem látszik hogy nincs rajtam melltartó (legalábbis pár lányt kérdeztem és szerintük nem).:) Tehát nyugodtan! xd Egyébként múltkor egyik fiú ismerősöm azt mondta, milyen jó lenne ha a lányok nem hordanának melltartót!:PP (Néha osztom a véleményét!) 17L
2014. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Próbálj ki másfajta melltartókat. Igaz nekem nem nagy, de nekem sem voltak kényelmesek a melltartók, utáltam őket és én is szívesen jártam volna melltartó nélkül. De kizárt, állandóan bámultak.

Azóta találtam olyan melltartót, ami olyan, mintha rajtam sem lenne. Nekem az a fajta jött be, amiben nincsen merevítő, alul, oldalt, nincsenek benne vastag varrások, tehát nincs semmi, ami nyomnak és kényelmetlen lenne. Intimissimiben találtam ilyeneket, de biztosan van máshol is.

Ha nagy és a tartása is jó, akkor meg nagyon sok melltartó közül válogathatsz, mert a kis párnák meg merevítők pont a kis mellűeknek vannak, vagy akinek nem áll rendesen. Nagyon sok szép melltartó van, amiben nincsenek ilyenek, és pont neked lennének jók, mert csak nagyobb mellen mutatnak.

2014. ápr. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!