Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire kövér ez...

Szerintetek mennyire kövér ez a lány? Milyen az alakja? Lehet ilyen alakkal pasit találni? Mit kellene változtatni rajta? Lent link

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


2010. aug. 12. 07:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
nem vagy kövér szerintem 5kg plusz van rajtad és csak rossz helyekre hízol. sportolj lájtosan (séta, bicikli, tollaslabda, lépcsőzés) egyél kevesebbet.
2010. aug. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
23%
ma 11:04-es: az elsö és második válaszoló vagyok, a harmadikat viszont valaki más irta. Vagy te nem tudod elképzelni, hogy több embernek is lehet ugyanannyi a pontszáma????? Mert akkor nagyon szegényes a fantáziád!!!!
2010. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

köszi a vélaszokat, nem tom mennyi van rajtam, de már elkezdtem a diétát és szeptembertől fogok kungfuzni járni...

szerintem furcsa az alakom... és rossz...

de remélem h nem csak a külső számít a pasiknak, mert akk nincs esélyem... :(

:'(

2010. aug. 12. 17:52
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem mondanám hogy kövér vagy, de van rajtad pár plusz kiló.

Persze hogy lehet így is pasit találni.. ha szeret téged, akkor elfogad ugy ahogy vagy;)

Szerintem fenékre, és combra kéne sokat gyúrnod..( a fenék nagyon könnyen formálható.:) pár guggolás (minden nap amikor felkelsz 20, és lefekszel akkor is 20.) hidd el, nagyon sokat segít.:) és ugyonígy pár felülés hogy a hasadat is formáld..:)


13/L

2010. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
100%

szerintem semmi baj nincs az alakoddal:)az aki mást mond azzal valami probléma van hidd el nekünk:)kicsit formásodsz és figyelsz az étkezésre nagyon is jol fogsz kinézni!!!

13/l

2010. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
0%
MOST kövér vagy, legalább 10-15 kg felesleged van, KEzdj el értelmesen étkezni, sportolj és idövel jó alalkod lehet, ha nem adod fel az egészséges életmódot.
2010. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem nem olyan vészes, ruhával ezt simán el lehet takarni. De ha olyan alakot akarsz, amire könnyebb csinos ruhákat találni, és a strandon is jobb mutogatni, akkor egy le 7-8kg-ot. A pasizás meg attól függ hány éves vagy, a 14-15évesek ált csak a 40kg-os lányokra buknak, 18 felett inkább a személyiség a fontos. Amúgy, személyes sztori, én nálad olyan 7-8kg-val kevesebb lehetek, és a srác, akiért már egy éve odavagyok, egy olyan alakú lánnyal jár, mint te... 19/L
2010. aug. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom mennyi idős vagy de én sokkal jobban szeretnék olyan típusú lány lenni akin egy pici felesleg nem 20 kiló hanem rendesen legyen fenekem,cicim,és legyen rajtam mit fogni..Én így szeretném elképzelni magamat 20-25 évesen:)Nem hurkákat szeretnék,csak nem szeretnék fogpiszkáló lenni..:)

13/L

2010. aug. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is kb. ilyen az alakom (én rendszeresen tornászok ezért a fenekem kicsit kerekebb és a hasam kicsit laposabb) és én vagyok a suli egyik legjobb csaja;) Kis feszesítés, előnyös öltözködés és bomba nő leszel:D

13L

2011. jan. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Van rajta felesleg, de nem kövér.

És legalább arányos, nem olyan, hogy csak 1-2 részre hízik, mindenhova jut egyformán:-D

(Tudom, mert én is hasonló vagyok.)

Persze, hogy lehet pasit találni ilyen alakkal, ennél sokkal rosszabb alakú csajoknak is van pasijuk, minden csak a kivitelezésen múlik:-D

2011. jan. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!