Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még sosem voltam szoláriumba,...

Még sosem voltam szoláriumba, holnap szeretnék elmenni. Mit kell tudnom, mennyi időre érdemes bemenni, milyen öltözetet kíván meg?

Figyelt kérdés
Ne kövezzetek meg, ha hülyeséget kérdezek, de fogalmam nincs, hogy hogy zajlik.😅
2020. dec. 10. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pucéran érdemes, ha azt nem akarod akkor bugyiban. Első alkalommal nagyon kis időre szabad csak bemenni, főleg ha világos bőrű vagy. Ha nincs hozzászokva a bőröd akkor nagyon könnyen leégsz. Én elsőre kb 5 percet voltam csak és mégis leégtem. De igazából érzed, ha már kellemetlen akkor mindenképp hagyd abba. Az álló ezért is jobb, mint a fekvő, mert te magad szabályozod, bármikor ki tudsz jönni.
2020. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én meztelenül szoktam szolizni, nem szeretem ha a fehérnemű alatt fehér maradok :) Ha gyorsbarnítóba mész, egyből látod a barnulásod eredményét, viszont kevesebb ideig tart. Ha mélybarnítóba mész, ott másnap mutatkozik meg a teljes barnulásod (de ha kiszállsz akkor is látod már hogy barnább vagy), de ez tartósabb, én ezt jobban is ajánlom :) Tudsz venni barnító krémeket a szoliban, ebben az eladó tud neked segíteni, de nem fontos igazából, enélkül is barna leszel. Szerintem vigyél egy kis vizet, nekem néha jól esik utána :) Szerintem is csak 4-5 percre menj kezdésnek, és 2-3 alkalmanként emeld meg egy perccel, de ebben is tud neked segíteni a szolis lány/fiú. Illetve meg kérdezheted hogy melyik a gyengébb gép, általában a csőcserések a legerősebbek, semmiképp ne olyanba menj kezdésnek. Jó szolizást, csak mértékkel! :)
2020. dec. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!