Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, ti miért izgultok...

LASFASF kérdése:

Csajok, ti miért izgultok arra, hogyha egy fószer minden képen feszít, amikor nem izmos?

Figyelt kérdés
Van egy haverom, aki rohadtul egoista, és minden 2. képén félmeztelenül feszít, de nincs rajta semmi izom, és látom a kommenteket, amiket a csajok irnak, hú de szexi, meg ehhez hasonlóak. Nektek ez kajak bizsergeti a punczitokat???
2010. aug. 12. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
sztem az eleve egy kretén nyomorék aki tükörbe vakuzva fotozgatja magát félmeztelenül az meg még gázabb ha nincs is rajta izom:D ha egy strandon készült foton van rajta és izmos naa aaaaz szexi:D 16l
2010. aug. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor most már tudom, hogy miként vágódhatok be a csajoknál. Vehehe :D Bár nem mint ha olyan nagyon izmos lennék... :D
2010. aug. 12. 13:10
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
akkor gyurjál;) előző
2010. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Beatrix17 ***** válasza:
72%
Mégha egy pasi gyönyörű testtel van megáldva,akkor sem izgató,ha feszeng a tükör előtt és még le is fotózza!Főleg,ha ugyanezt teszi egy csiga testű loser!
2010. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
57%
Az ilyen egy imbecill idióta lélek, kretén p..csfej. Nem tudom honnan vannak az értesüléseid, hogy a csajok ilyenre buknak, de tévesek az információid. Az ilyen egy echte lúzer pfujj.
2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

ééééééééén utálom az ilyen feszítős képeket.xdd

16/L

2010. aug. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
gondolom ironikusan írják neki, max ő komolyan veszi :-)))
2010. aug. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
ez olyan dolog mikor ti fiuk megnéztek egy ku&vát és kész.nem minden a külső hiába szép valaki ha olyan bunko és buta minta segg!!!!!!!!!! nekem a belsö többet ér jo legyen szép is.csak az ritka.
2010. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én eleve szétröhögöm magam minden ilyen tagon, akik félmeztelen képeket raknak fel magukról.

Ha meg ilyen discos egomajom akkor a szemem is könnyes lesz és sikítva röhögök. :D


Mondjuk nekem eleve nem jön be az olyan ember aki így felrakja magát közösségi oldalra.

Kb. mint egy ócska rib.anc vagy szűz.krva csak pasiban.

Nekem jobban bejön ha ízlésesen fel van öltözve és olyan képet tesz fel.

(Nekem ízléses az elegáns cipő, farmer vagy valami elegánsabb nadrág, ing hasonlók... nem kell kényelmetlen ünnepségre való ruhára gondolni vannak már jó lazább darabok is, hétköznapokra.)


Én az ilyen félmeztelen képes pasikkal nem is foglalkozom. Ha haver mondja, hogy nézzem meg a képeit és azt akarja, hogy írjak kommentet is mert nagyra van magával akkor max valami csípős megjegyzést hagyok a fotó alatt. De annak általában kevésbé örülnek.


Amúgy ha ez vigasztal, nekem is van pár ilyen haverom... De ahogy azokat a csajokat elnézem. Mind kb egy szinten van a haverral. Disco p.icsa, IQ 0.

2010. aug. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én arra izgulok ha valaki olyan szavakat használ mint fószer:D amúgy nagyon gáznak tartom az ilyen magamutogatókat fiúban és lányban is
2010. aug. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!