Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nők! Válasszatok! A saját...

Nők! Válasszatok! A saját korosztályodban szerinted jobb vagy rosszabb nő vagy, mint az átlag?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 12:19
A kérdező szavazást indított:
Egyértelműen a jobban kinéző 50 %-ban vagyok.
Valahol az átlag körül vagyok.
Egyértelműen a rosszabbul kinéző 50 %-ban vagyok.
67 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Többet teszek magamért, mint az általam ismert korombeliek többsége, az adottságaim pedig az átlag körül mozogtak általában (bár ezt nehéz megítélni, mert a férfiak mindig is úgy viselkedtek velem, mintha átlag fölötti lennék).


Jobban kihasználom, amim van, mint az átlag, szóval ha valóban csak átlagos vagyok alapjáraton, akkor is jobb vagyok pont emiatt.

2020. dec. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

40 vagyok. Napi sport, egeszseges etelek, semmi kv, cigi, alkohol.


Az arcom atlagos, de a testem boven kompenzalja.

2020. dec. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Statisztika szerint az átlag az elhízott, szóval nem vagyok átlag, mert nem vagyok elhízva.
2020. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Középkategória.
2020. dec. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Mélyen átlag alatti vagyok. 29 múltam. 170 cm, 47-48 kg = mellek, fenék és combok nélküli, "egyenes" pálcikatest. Ha legalább az arcom kompenzálná... de az is ronda, nagyon, 24/7 sminkkel újrarajzolt arccal pedig nem lehet létezni.

Nem, szó sincs önbizalomhiányról. Nem csak én gondolom így, ugyanis sosem voltam kelendő, 6,5 éve pedig teljes üresjárat van. Tökéletesen reális az önképem.

2020. dec. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
23%
Kövér vagyok, de szerintem így is benne vagyok az átlagban.
2020. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Ha pusztán azt veszem, hogy hány nővel találom meg a közös hangot mélyebb témákban is hasonlóság alapján a korosztályomban, már jobb vagyok.


A többség hisz a horoszkópokban, nem mer intenzíven edzeni, mert attól állítólag férfias lesz, a videojátékokat dedósnak tartja, a kád szélén hagyja a használt borotváit, azt hiszi, hogy a szolitól szebb kesz a bőre és büszke rá, hogy leégett a napon, csodálkozik, hogy kell élesztő a lángoshoz és koplal, ha fogyni akar, mindeközben pedig pofákat vág a keményebb "nem snowflake" poénokra - ezzel azt hiszem, mindent elmondtam.

2020. dec. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Átlagosnak mondanám meg:160 centi vagyok, 44 kg körül. Totál fehér bőrrel ami sose barnult le és nem is tudok. A szemeimet mindig dícsérték.

Az tényleg különleges állítólag. Mellem nem sok van elég kicsi,a fenekemet szokták még dicsérni . Az arcom szintén átlagos. Van akinek nagyon bejöttem. Van akinek egyáltalán nem. Tornázni szoktam mert ülő munkát végzek és azért jó a mozgás néha.

Nem tartom magamat olyan különlegesnek külsőre. De egy két tulajdonságot szeretek magamon.

Azért lehetett volna velem a természet kedvesebb 🙄😅pl melleket illetően.

2020. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%

30 éves vagyok és átlag felettinek tartom magam.

159 centihez 46-47 kg vagyok, vékony, enyhén izmos. Szeretek mozogni és odafigyelek magamra. Szép izmos, kerek popsim, vékony derekam és enyhén izmos karom és combom van. Ehhez még szép hosszú barna haj is társul. A külső kisugárzásomból még a boldogság, pozitívizmus is sugárzik.

Rengetegen megnéznek és a tekintetekből hol elismerő, hol irigységet veszek ki.


Természetesen én se jövök be mindenkinek, hisz a szépség mindenkinél mást jelent.

2020. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
30%

Átlagos semmiféleképp nem vagyok. Van rajtam 4-5 kg plusz, de magas vagyok (175 cm), nagy mellekkel, formás csípővel, bőven elbírja az alkatom a feleslegem. Rám szokták mondani, hogy ott kerek, ahol kell. Nincsenek hurkáim vagy kötény hasam, csak nagyobb vagyok, mint az átlag (azok közül akik nincsenek elhízva). Heti 2-szer cardio edzésem van, a combom kicsit vastag, de az izmoktól, a fenekem nagyon szép feszes. A vádlim egy álom.

Az arcom karakteres, erős járomcsonttal, gyönyörű kék szemeket kaptam apámtól. Derékig érő egészséges, egyenes, szép barna hajam van.

Rendszeresen járok kozmetikushoz (nem műpillákért hanem hogy tiszta legyen és feszes az arcom) és meg is látszik az eredménye: ápolt, karban tartott bőröm van, ami nem könnyen ráncosodik.

Különlegesség: Anyától örököltem egyetlen egy ősz tincset (neki is pont ott van egy, ahol nekem, mindkettőnknek 30 évesen jött ki.)

És akkor a hátrányok: az arcom vagy bejön valakinek vagy nem, nagyon karakteres, mint írtam. Robusztusabb alkatom van, mint az átlagos korombeli pasiknak (párkeresésnél probléma szokott lenni, mert sok pasi nem viseli el, hogy a nő magasabb). Erős is vagyok, meg szoktak lepődni, mennyire, pedig karra tudatosan nem edzek emiatt. Mivel alhasra vagyok hízékony, ezért olyan vagyok állandóan, mint egy 2 hónapos terhes. A combjaimon sajnos vannak 3-4 foltban pókhálóerek.

Mindent összegezve szeretem a testem, elégedett vagyok vele, elfogadom a hibáit, karban tartom, amennyire csak képes vagyok rá.

2020. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!