Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyiknek rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyiknek rosszabb? Egy nőnek, akit fuckzone-ba rakott egy férfi, de a nő többet akar vagy egy férfinak, akit friendzone-ba rakott egy nő, de a férfi többet akar?

Figyelt kérdés
2020. aug. 9. 13:04
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok. Szerintem a nőnek rosszabb, akit fuckzone-ba rakott egy férfi, de a nő többet akar.
Nő vagyok. Szerintem a férfinak rosszabb, akit friendzone-ba rakott egy nő, de a férfi többet akar.
Férfi vagyok. Szerintem a nőnek rosszabb, akit fuckzone-ba rakott egy férfi, de a nő többet akar.
Férfi vagyok. Szerintem a férfinak rosszabb, akit friendzone-ba rakott egy nő, de a férfi többet akar.
32 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
A férfinek.
2020. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Mindkettő szituáció rossz, nem lehet azt mondani, hogy az egyik vagy a másik rosszabb. Mindig annak rosszabb aki abban a helyzetben van
2020. aug. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Mind a kettőnek szar. Annak rosszabb, aki jobban akarná a kapcsolatot, az meg egyedi kérdés.
2020. aug. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

A nő, akit fzone-ba raktak, végeredményben megkapta a vonzó férfit, ha csak egy vagy több alkalomra is. A friendzone-ba tett férfi sosem kapja meg az áhított nőt.

Egyik helyzet sem ideális, de szerintem a férfiaknak rosszabb.

Nő vagyok.

2020. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettő alattomos, csak a férfiak képesek többet hazudni a dugásért, mint a nők a barátságért.
2020. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%

A nőnek rosszabb, mert sok butaságot bevállalnak, hátha mégis sikerül meghódítani azt a fszkalapot. Ennek sok esetben sírás a vége, időnként nem kívánt terhesség, vagy kellemetlen percek a nemibeteg gondozóban.

Egy férfi mit kockáztat azzal, ha barátok lesznek? Nem tudja meghúzni? Hú, micsoda tragédia.

2020. aug. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%

6-os hát ezen kiégtem.

Szegény ember magától vállalja be a dolgokat tehát ő az áldozat?

Nem kell belemenni ilyenekbe, és nem lesz áldozat.


"Egy férfi mit kockáztat azzal, ha barátok lesznek? Nem tudja meghúzni? Hú, micsoda tragédia."

Csak, hogy itt nem lesznek barátok. A férfi egy lelki szemetesláda lesz ilyen esetben aki álmodozik arról hogy ebből egyszer tovább lépnek.

Barátságot 2 ember akarja, a friendzone-t pedig egy.

2020. aug. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%
Egyformán szar!
2020. aug. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

A férfinek. A nő akit fz-be rakták, legalább dughat. A pasi meg azt sem :)

Nő vagyok. De amúgy mindkettő szar.

2020. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%

A nok valutaja a szex, a ferfiake a parkapcsolat. Tehat mind a ket helyzet arrol szol, hogy az egyik fel nem adja be a sajatjat, de elveszi a masiket :)


Probalj meg friendzone-os ferfikent eppen nem raerni a csajnak, mert dolgod van pl. Jon majd a nyekerges es a sertodes....


36F incel

2020. aug. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!