Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Édeskés parfüm karácsonyi...

Édeskés parfüm karácsonyi ajándéknak?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan édeskés parfümöt ajánlani amit szívesen adna karácsonyi ajándéknak?

2020. dec. 20. 18:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
8-as, egyetértek! 😍😍 Nekem is van egy ilyenem. Nagyon jó, tartós, az illata isteni, a csomagolása a legédesebb dolog amit valaha láttam. Ajánlom.
2020. dec. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
93%
07:11-es, el vagy Te tévedve. Ha egy illat jó, akkor jó. Tökmindegy, mennyibe kerül. Nekem simán elfér a Dolce&Gabbana, Bvlgari Omnia, Kenzo és társai mellett egy noname lengyel illat is, aminek a postaköltsége több, mint az ára. Filléres cucc és utánozhatatlan! A sznobizmus ártalmas az egészségre.
2020. dec. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Policenak is van hasonlója, rózsaszín csillogós koponya formájú üvegben van, To Be Sweet vagy valami hasonló néven fut.
2020. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Milyen korú nőnek?
2020. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Én rettenetesen parfüm mániás vagyok, az armani sí a paco rabbane olympea channel madamoiselle mellett az avonos infinity parfüm a befutó. Mindenkinek más az ízlése, és az avonosok közül rengeteg olyan van, ami sokkal jobb a 20ezer ftos társainál. Én egy parfümnek nagyon örülnék, persze nem is az a lényeg, hogy mennyibe kerül, ha az illata finom :) sokszor a filléresek jobbak, mint a drágábbak 😊😊
2020. dec. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
12-es nem vagyok eltévedve, csak nem vagyok akkora puttó mint itt jó néhányan
2020. dec. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!