Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Donáth Annáért miért van...

Donáth Annáért miért van mindenki oda, mikor nem az a tipikus jó nő?

Figyelt kérdés
Nincs vele bajom meg nem is tartom rondának, de a gimiben az ilyen csajok tipikusan, akiket senki nem vesz észre és csak arra használják őket a srácok, hogy a dögös barátnőjükkel megismerkedhessenek. Nincs vele baj, de olyan szürke egér típus, nem ronda, hanem olyan semmi különös, nem kiemelkedő arc, nem kiemelkedő test. Akkor őt mi emeli ki mégis?
2020. dec. 24. 09:22
1 2
 1/13 nemaRendőrség ***** válasza:
28%
A hatalom
2020. dec. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
11%
En azert fugaznam a puzojat.
2020. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
24%
2020. dec. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
46%

Donáth Anna szépnek számít Magyarországon.

Nyilván, nem modell kategória, de szép nő.


A liberálisok (már amelyik nem homo) elsősorban hasonló politikai nézetei miatt kedveli.

2020. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
9%

"Akkor őt mi emeli ki mégis?"


Nézd meg a kínálatot, ott van még a Gyurcsányné, meg a Vadai, meg a Dóra (ő meg "náci"). Szóval ilyen közegben nem nehéz kitűnni...

2020. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%

Mert náci.


Hitler is a magyarok istene, de nem azért mert jól néz ki.


Hanem mert írtja a *** meg a *** meg a többit.


Bár 1-2 ember lehet hogy feleségül venné.

2020. dec. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Szomszedlany tipus
2020. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Holnap meg majd csodálkozom, hogy miután a politika topicban adtam egy választ, mire kaptam pontot "Szépség és divat" kategóriában. :D
2020. dec. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
szürke egér? szerintem ritka az ennyire vonzó arc, mint ami neki van (különösen a mosolyának köszönhetően). emellett dob a kisugárzásán, hogy nem valami nyócáltalános nullamariskáról van szó. inkább a testében nem vagyok biztos: esztétikailag jól áll neki a deszka alkat, de nem biztos, hogy túl szexi hatást keltene, ha lekerülne a ruha (vagy akár pl. nyáron egy strandon).
2020. dec. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
Fiatal. Korábban a női politikusok szinte mind öregek és kissé elhízottak voltak.
2020. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!