Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Én tipikus jótanulò...

Én tipikus jótanulò kevésbé sem menö típus vagyok, ö meg a menö kategoriába tartozik. Piszkáltak az osztálytársaim. Be valljam a lánynak hogy tetszik? Lehet hogyvisszautasit és ezt elmondja a gonosz barátnöinek akik megaláznának mindenki elött.

Figyelt kérdés
2014. szept. 1. 14:49
 1/6 anonim válasza:
Hany eves vagy, hányadikos?
2014. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak külsőleg jön be, ha ezt kinézed belőle, hogy elmondhatja, és viccet csinálhat abból, hogy te felvállalod az érzéseidet.

Mivel felszínesnek érzem felőled az egészet, így nem kéne, csak pofára esés lenne.

2014. szept. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Próbálkozz az okos, inteligensebb lányoknál. Ne a hülye ribizliknél. #2-nak igaza van.
2014. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy bemutattad a helyzetet nem hinnem o lenne az alomcsajod. S az osztalytarsi kapcsolatokkal az a bibi, hogy ha netan osszejosztok es szakitotok meg x evig kell nezd, hogy mindig ott van melletted. Es a te helyzetedben nem hinnem hogy jo otlet lenne hogy bevalld, keress inkabb a te tipusu csajok kozul egyet. :) Hidd el jobban jarsz vele. De ha megis bevallanad elobb tedd fel magadban a kerdest, hogy megeri? Ha nemet mondd egni fogsz de nagyot, ha pedig igent, akkor is el lesznek a tobbiek hogy huuu ez ezzel stb :) Szoval erre en meg aludnek egyet :P
2014. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Edigg mindenkinek öszönöm a tanácsát.
2014. szept. 1. 15:46
 6/6 Kisboltos ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy ne tedd. Ez a lány egy olyan srácot akar, aki szintén aktívabb, lazább, amivel semmi gond nincs.

De azért ne írjátok le a csajt. 2 mondat alapján kicsit unfair lenne, nem gondoljátok?

2014. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!