Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most megyek elsőnek barátokkal...

Most megyek elsőnek barátokkal szórakozóhelyre, és nem tudom mit vegyek fel és hogy táncoljak?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok táncolni, tudtok videót mutatni, hogy valamit azért tudjak, ne egy helyben álljak. És mit vegyek fel?


19/L


2010. aug. 13. 03:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, de nekem egyáltalán nincs ritmusérzékem, próbálgattam a tükör előtt, de magamnak se tetszik, olyan béna, össze vissza mozgok, pedig a csípőmozgás meglenne, de azzal az egy mozdulattal nem csinálhatom végig az egész estét. :s Légy szíves normális válaszokat, mert lehet te tudsz, s neked vicces, de nekem nagyon nem az még. :(
2010. aug. 13. 03:52
 2/6 anonim ***** válasza:
igyál.. utána menni fog.
2010. aug. 13. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
tényleg! egyébként meg én is ilyen vagyok, keress valakit aki feltűnően bénán táncol és táncolj vele úgy mintha csak játszanád hogy így táncolsz nekem néha az is bejön. vagy állj össze akárkivel, menni fog hidd el
2010. aug. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

hova mentek?

mert az se mind1 h hajógyári sziget vagy zp...

ettől is függ..de a legjob amit tehetsz azt első válaszoló megmondta igyáál!:) utána menni foog.

2010. aug. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
de komolyan. nem kell mattrészegre innod magad, de 2-3 tömény után +még 1-2 valami és már rögtön menni fog, vagy legalábbis nem fogod úgy érezni hogy béna vagy xD én is így csinálom, pedig szerintem nem vagyok valami jó táncos, de a lényeg hogy jól érzem magam. 19L
2010. aug. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és mit vegyek fel?

Szeretnék szexisen, csajosan kinézni, de mégis kényelmes legyen. :)

2010. aug. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!