Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek vonzó?

Hogyan legyek vonzó?

Figyelt kérdés
Az arcom nagyon gyerekes és sminkelni meg nem tudok (csak szempilla spirált tudok felkenni meg alapozót). Mindig amikor tükörbe nézek az jut eszembe hogy milyen undorítóan és visszataszítóan nézek ki. A fiúk hozzám se szólnak és nem értem miért, lehet a kisugárzásommal van a baj, de nem tudom hogyan tudnék rajta változtatni.

2020. dec. 25. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Sminkelni meg lehet tanulni a youtube segítségével.

Öltözz nőiesen és légy életvidám.

2020. dec. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pedig semmi gond nincs a gyerekes arccal. Meg fogod találni azt akinek tetszel m
2020. dec. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

tanulj meg sminkelni akkor. gyakorlat teszi a mestert:)

amúgy így kép nélkül elég nehéz mondani min lehetne változtatnod. de biztos nem vagy visszataszító se undorító:)

2020. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Milyen az alakod? Hogyan oltozkodsz?
2020. dec. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Alakom nincsen, az öltözködésem is borzasztó, mivel sajnos nem találtam meg a stílusom
2020. dec. 25. 18:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondolom elég fiatal vagy még ahhoz, hogy előtted legyen az egész élet, és emiatt ne is ess kétségbe.
2020. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek van alakja, ha nem lenne, akkor nem is léteznél.
2020. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azzal van a baj, hogy a kisugárzásodon érződik, hogy ndm látod magad szépnek

A ruhákkal annyit tudsz csinálni, hogy online nézel több stílust, boltokat, és ha látsz olyat ami tetszik, akkor elmész és felprobalod. Nyugodtan kísérletezz, lehetsz extrém is

Továbbá a sminket illetően, használj színes ajakapolot, vagy szolid rúzst, aztán ha tetszik akkor erősebb színűt.

[link]

Nekem kb 1-2 évig tartott, hogy rájöttem, hogy imádom ha mindig vörös rúzs van rajtam. Ami a szemsinket illeti, tanulható. Vegyél valamilyen termesztés színű, barna-arany szemhejduper palettát. Semmiképpen se a kínaiban, az Essence kb annyiba kerül Rossmann/DM és sokkal jobb minőségű. Pl ezt [link]

Innen meg is tudod rendelni ha nem lenne a közelben drogéria. Először 1-2 szint tegyél fel. Kb így:

[link]

Pirosito highlighter kontur stb nem feltétlenül kell, majd ha már tapasztaltabb vagy. Nyugodtan használd az ujjad sminkeléshez, csak legyen tiszta a kezed.

És nagyon fontos, hogy vannak pasik, akiknek nem jön be a smink, van akinek bejön. Magad miatt öltözz ki, sminkelj, stb. Saját magadnak tetsszen, ahogy kinézel, érezd jól magad a bőrödben. A pasinak bejövök smink nélkül pizsiben és kisminkelve szép ruhában is.

Legyél mindig kedves és mosolygós, az is sokat számít. Illetve nyugodtan dicserj meg embereket (fiúkat és lányokat is), ha tetszik rajtuk valami. Szeretek kedves lenni az emberekkel, utána nekem is jobb a kedvem. Ha gondolod, szívesen adok több tanácsot, ha küldesz képet a ruháidról (akár linket is ha van belőlük online). És ne feledd, hogy turiból is lehet iszonyatosan jó cuccokat kapni, a legtöbb WOW ruhám onnan van. A divat nem pénz kérdése. Mármint valamennyit kell rá költeni, de nem kell nagyon sokat.

2020. dec. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!