Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy legyek vonzo, jó nő egy...

Hogy legyek vonzo, jó nő egy viszafogottabb ruhaban egy buliban?

Figyelt kérdés
Mindig latom, hogy a fiuk olyan lanyok korul legyeskednek, akiken "alig" van ruha..nem akarok rosszat mondani, de az arcuk meg maguk a lanyok nem olyan szepek, inkabb jo az alakjuk meg hogy kirakjak mindenuket..en nem szeretek nagyon kihivoan oltozkodni es azert kerdezem, hogy igy hogy lehetek vonzo? Sminkelek, divatosan oltozom..van stilusom es mondjak is masok, hogy jol nezek ki (barataim, ismerosok)..de nem jonnek oda hozzam a fiuk egy bulin se, pddig nyitott vagyok, jo kedvu, mosolygos..
2016. dec. 3. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egy bulin nem az ilyen lanyokat keresik, hanem akit le lehet fektetni az este es ennyi

Nem ott fogod megtalalni eleted szerelmet.

2016. dec. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én egy buliban mindig ilyen lányokat keresek de sose találok. Pedig nyitott lennék velük komoly kapcsolatra. Ne add fel, hátha más is gondolkozik úgy mint én. :)
2016. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!