Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan vigyázzak a 2D szempill...

Hogyan vigyázzak a 2D szempillámra?

Figyelt kérdés
Már egy ideje mindig van műszempillám, de kihullik par nap alatt nem hiszem hogy a pillás lenne rossz, szerintem az alvással van baj. Alvásra sajnos nem tudok figyelni Nagyon mélyen alszom. Hogyan vigyázzak rá?
2020. dec. 31. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem attól oldódott neg a hullás hogy más pillashoz mentem... Ragasztón múlik!
2020. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De erős ragasztót használ az alvással van baj
2021. jan. 1. 01:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Oh nekem is volt kuli munka ami július 1- tól augusztus 31- ig hullott/Tartott.

Az én szempillantám fotózta be a másik szakember a netre elrettentő példának

2021. jan. 1. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha meggyőződésed, hogy az alvással van baj, akkor nincs kérdés...egy brutál erős ragasztó sem bírja a mindennapos súrlódást a párnához. Ajánlatos nem hason aludni, illetve ha oldalt alszol, akkor is "feljebb" emelni a fejed, nem a párnába szorítani.
2021. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hibába használ erős ragasztót ha pl megköt a ragasztó mielőtt a saját pillához ér. Ez pedig nem a ragasztó hibája. Hőmérséklet, páratartalom, illetve, mennyire gyorsan ér oda a ragasztóba mártás után.

Ezeket te nem látod, mint vendég.

2021. júl. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!