Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Urak! Fiúk! Szerintetek...

Urak! Fiúk! Szerintetek csúnya/taszító, ha egy nőnek nagy orra van és vastag szája?

Figyelt kérdés

Nem horgas az orrom, csak előlről nézve széles, oldalról meg hosszú.

A szám meg csak szimplán vastag.



2021. jan. 2. 22:27
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Legtöbbször nem a külső számít hanem hogy valakivel mennyire vagy egy hullámhosszon de szerintem az orr nem vészes de száj attól függ hogy kinek mi jön be jobban nekem például bejön a vastagabb száj;)
2021. jan. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nincs ezzel semmi baj.
2021. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%

Hat a vastag szaj sztm az tenyleg szep, meg eleg divat is lett, meg nagyon sokan fizetnek azert hogy vastag szajuk legyen. De igen a blabla belso szamit is fontos. De ennyibol nem tudjuk hogy hogy van az arcod ossze rakva..

Valaki lehet nagyon szep szeles orral es vastag szajjal, de lehet nagyon csunya is szeles orral es vastag szajjal...nem csak ez a 2 dologtol fugg erted...

2021. jan. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Kép nélkül nem lehet meg mondani,
2021. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy orrom van,de én férfi vagyok.

Egy ideig zavart aztán rájöttem,hogy csak előnye van mert így egyszerre két nőt tudok kielégíteni.

Te is fogsz majd valami pozitívumot találni magadban ne aggódj.

F.44

2021. jan. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van akinek jól áll, van akinek nem. Csak akkor lehet megmondani ha látunk, nekem van 1 lány isemrősöm kicsit szélesebb orra van meg picit hegyes vagy kifelé áll (?) nem tudom de nagyon cuki lány 😍
2021. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!