Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire taszító ha valaki...

Mennyire taszító ha valaki kék-zöld foltos, eres lábbal vesz fel szoknyát?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy mindenképp rövid nadrág/szoknya lesz rajtam a napokban, mert nincs vékony nadrágom vagy hosszú szoknyám. Az egyetlen dilemmám, hogy szoknya vagy nadrág legyen. Ugye mindkét esetben látszik a lábam, de valahogy úgy érzem, hogy egy csinosabb szoknya mellett kontrasztosabb egy csúnya láb. Vékony egyébként a lábam és nem kidagadó visszeres csak nagyon átlátszanak ez erek.

2015. aug. 7. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Figyelj,nekem a lábam tele van sebekkel,,a macskakarmolásoknak ahogy lejön a felszíni sebe,ottmarad alatta egy ilyen rózsaszínes-lila folt,mint a beütés kb. A szúnyogcsípéseim úgyszint ilyen foltokat hagynak maguk után.

2 macskám van,és a szúnyogcsípéseim fel szoktak dagadni. Na,most próbáld meg elképzelni,ahogy az egész lábam karcolás,és folt :D

Soha nem gondolkodtam ilyenen,hogy ne vehetnék fel a lábaim miatt rövidet. Szóval amelyiket szeretnéd,azt vedd fel! :)

2015. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:DD köszi, így egy fokkal nyugodtabban veszem fel a szoknyát.
2015. aug. 7. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj ezen. Nekem pl alapból nagyon érzékeny, nagyon fehér a bőröm, az ereimet szinte mindenhol látni és még ha csak kicsit is ütöm meg magam, másnapra úgy nézek ki, mint egy színpaletta. Nekem még ráadásul nem is vékony a lábam. De sose zavart, ugyanúgy hordok szoknyát, rövidnadrágot. Soha senki nem gúnyolódott rajta, maximum nevettünk egyet. Úgyhogy hajrá.
2015. aug. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól hogy látszanak az erek még nem csúnya egy láb, semmi gond nincs azzal. Örülnék én is ha csak ennyi gondom lenne, de az én lábam teljesen heges, sebes mindig. De így is hordok rövid szoknyákat. Semmi baja senkinek a lábammal így sem.
2015. aug. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordj szoknyát,rövidnacit ugyanis senki nem fog elítélni a lábad miatt.Ráadásul erről nem is tehetsz! Nekem is csúnya a lábam,tele van piros pöttyökkel és mégis vidáman veszek fel szoknyát és nem érdekel ki mit mondd:) Amúgy meg nehogy ilyen miatt sülj meg! Ha a 290 kg-os Pista felveszi a rövidnadrágot,akkor te miért ne vehetnéd?
2015. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat:)
2015. aug. 9. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az emberek azt látják hogy magabiztosan, csinosan sétálsz a szoknyádban/rövidnadrágodban akkor észre se fogják venni.:)) Hiszen vékonyok a virgácsaid, így senki sem az ereket fogja számlálni, hanem csorgatják majd a nyálukat utánad.xdd Hidd el, nekem is van egy-két csúnya foltom (sőt az egyik lábamon egy halvány, de azért jól látható fél tenyérnyi nagyságú májfolt van, a másikon meg van tíz karcolás egymás mellett a térdem mellett, amik sosem fognak eltűnni...) mégis egyik kedvenc viseletem a sort és a miniszoknya. Hát bátran viseld! ^^
2015. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!