Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szőrtelenítsek ott lent?

Hogyan szőrtelenítsek ott lent?

Figyelt kérdés
Borotvát használok már ééévek óta oda lentre (is). Az a problémám, hogy az évek alatt nem csak megvastagodott a szőröm, de terjed is és elég gáz már a helyzet. Epilálni nem lehet, akkor csak sebes lesz meg az alapbol nem oda való. Gyantáztatni nem merek elmenni, esetleg azon gondolkodtam magamnak megoldani, de ezt is macerásnak látom pl mert ragad, nem tudom rendesen lemosni. A végbélnyílást is borotválni szoktam és ott is annyira elterjest már, hogy kb egy jo nagy franciabugyi ameddig ér na én addig szőrös vagyok vastagon. Elöl is már a combomra átterjedt.. azt gondolom ez már nagyon durva, egy kozminak meg se merném mutatni meg nem birom a fájdalmat se valami jol.. végleges szortelenitesre meg nincs pénzem. Valakinek valami tipp?

2021. jan. 5. 02:01
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek nagyon a válaszokat! Megpróbálok rá spórolni. Annyit még hozzáfűznék, hogy lehet terjedni nem terjed de hogy 10-szer vastagabb a szőröm és azáltal úgy látom mintha “terjedne” az biztos. Borzalom :(
2021. jan. 5. 22:56
 12/14 anonim ***** válasza:
73%
“Nem terjed” Régebben térdig borotváltam a lábam,most kb. combközépig kell. A bikinivonalam 2 újnyira volt szőrös, most úgy tenyérnyire, de nem terjed... Úgy bírom, amikor mások, pláne ha férfiak mondják meg,milyen az én szőrzetem. Nem vagyunk egyformák, van aki hajlamosabb a szőrösödésre, más kevésbé, ez ilyen.
2021. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Inkább arról lehet szó hogy az idő előrehaladtával szőrösödsz. A nők is, nem csak a férfiak.
2021. ápr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Biológiai képtelenség, hogy a borotválástól erősödjön a szőrzet. A szőrszálakban nincsnek idegek, nem élő szövet, a szűrtősző semmilyen információt nem kap mi történik a szőrszállal odakint a külvilágban.


Nem lehet, hogy időközben felnőttél?

2021. ápr. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!