Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy utaljak rá, hogy szőrtele...

Hogy utaljak rá, hogy szőrteleníteni szeretném a hónaljam?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szőrteleníteni szeretném a hónaljam, de egy gyáva kis f*s vagyok. Anyukám tudja, hogy szőrösödik a hónaljam, már 2x meg is jegyezte (nem úgy, mintha őt zavarná), és úgy terveztem, hogy egyszer ilyenkor benyögöm, hogy “le szeretném borotválni” vagy “zavar” vagy satöbbi, de nagyon félek.

2021. jan. 5. 22:32
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja és mindenképpen el szeretném anyukámnak mondani, valahogy hazugságnak érzem.
2021. jan. 5. 22:35
 2/12 anonim ***** válasza:
15%
Amikor anyukádnak a magasból le kell venni valamit és te trikóban vagy!
2021. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne parázz, mondd el őszintén, hogy úgy érzed itt az ideje szőrteleníteni. Anyukád is szokott, nem fog ezen kiakadni(gondolom). Talán még segíteni is tud.
2021. jan. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szerintem mond meg neki, hogy kellemetlennek érzed a szőrt a hónaljadon meg gondolom cikinek is mivel osztálytárs is láthatja (főleg lány öltözőben). Hasonló képen voltam én is mivel apukám ellenezte ezt a dolgot mivel "nem véletlenül van ott szőr".Csak úgy 12 évesen elmentem a Rossmannba és vettem egy borotvát utána persze dühös volt, de végül megbékélt. Ha először szednéd le akkor a borotvát ajánlanám viszont később jobban járnál egy gyantázással vagy etilátorral.Én az epilátort használom egyszer kipróbáltam egy hideg gyanta csíkot és hát kösz elég is volt meg nincs annyi pénzem hogy folyton patront vegyek a gyantáztatóba. Szurkolok, hogy anyud megértsen téged. ;)
2021. jan. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Elmész a rossmann-ba és veszel borotvát. :D
2021. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Jajj neked amúgy nem tök mind1 és fuu nem irtam h csak egy borotvát vettem.
2021. jan. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
20%
Meg fogod baszameg a szőrvágod és levágod undorító vagy
2021. jan. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Más nem beszélget ilyenekről a gyerekével?


Mi már rég megbeszéltünk, hogy ad egy több verzi van a szőr eltávolításra, ad kettő ami xnek jó az ynak nem. És amikor szükség van rá, akkor segítek, megmutatom, mit és hogyan csináljon.

Odamész, mellé bujsz, és elmondod anyudnak, hogy mi a szitu...

2021. jan. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
93%

Miért kell ezt a kérdést minden héten kiírnod kedves kérdező? Erre vered a répát? 🤷‍♂️

Ha mégis igaz, akkor meg vegyél már egy ku$va borotvát és borotváld le. Ne legyél már nyomi.

2021. jan. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem, ő egy fiú, aki erre veri. “Gyáva kis f*sz.” Egy lány sosem ír ilyet magáról.
2021. jan. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!