Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » AVON tanácsadóktól kérnék...

AVON tanácsadóktól kérnék tapasztalatot, véleményt. Belevágjak?

Figyelt kérdés

Sokszor rendeltem a katalógusból, de a környezetemben abbahagyták, váltanom kellett.Elégedett vagyok a termékekkel, ismerem egy részét, rendszeresen használom. Van szabadidőm, van ismerettségi köröm,már biztattak is arra,hogy fogjak bele. Viszont tartok attól,hogy belebukok, nem megy, főleg most, amikor meggondolja mindenki a kiadásait.

Köszönöm ha érintett megosztja velem a véleményét!



2021. jan. 7. 09:17
A kérdező szavazást indított:
igen, megéri
megéri,de kellően aktívnak kell lenni széles ismerettségi körrel
nem éri meg
most, a veszélyhelyzetben nem, később érdemes
aktív tanácsadó segítségével
11 szavazat
 1/8 anonim válasza:
én tudok benne segíteni, ha gondolod
2021. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm,már sok segítséget kaptam amiből le tudom vonni a következtetést.
2021. jan. 17. 10:56
 3/8 anonim válasza:
Mi a következtetés ha szabad kérdeznem?
2021. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hogy nem éedemes belevágnom. Falun élek dolgozom,barmilyen nagy az ismerettségi köröm rengeteg agitálás,utánajárás kellene minimális bevételért is. + a mostani helyzet meggondoltabbá tesz mindenkit a kiadásaira vobatkozóan,az illatszer pedig elhagyható olcsóbbra cserélhető. Sokan maszkot hordanak egész nap,így nem használnak rúzst,púdert,pirosítót,szinezett hidratálót stb. Év eleje van,a Valentin nap lesz legközelebb amire ajándékot vásárolhatnak,a húsvét...idén még bizonyára nem lesz össznépi.
2021. jan. 17. 12:11
 5/8 anonim válasza:
100%
én 2500-fős faluban élek és nekem is sikeresen megy, havi szinten megvan minimum 5000ft, úgy gondolom hogy most jelen helyzetben az is sokat számít
2021. jan. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5-ös, igen, nekem számít. Bár dolgozom, de mivel van pár szabad órám, ismerettségi köröm, szeretem az AVON-t,szívesen belevágnék. Attól viszont tartok,hogy fölösleges lépés lenne és csak "kuncsorognék", magyarázgatnék, győzködnék mindenkit.


Bár ahogy látom ezt csak akkor tudom meg ha belevágok.

2021. jan. 19. 17:44
 7/8 anonim válasza:
100%
5-ös vagyok, ha tényleg belevágsz szívesen segítek
2021. jan. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 5-ös, lehet,hogy élni fogok vele!
2021. jan. 20. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!