Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem egészséges az alakom?...

Nem egészséges az alakom? Hogyan változtathatok rajta?

Figyelt kérdés

Ezek a jelenlegi méreteim:

Magasság:169 cm

Súly: kb. 57 kg

Mell:82 cm

Derék:71 cm

Csípő: 91 cm


Kiszámoltam a csípő derék arányom és 0.78 jött ki ami kicsit megijesztett mert egyáltalán nem vagyok kövér sőt viszonylag sportos vagyok mégis épp határ értéken vagyok. Jó lenne valahogy nőiesebb alakot kicsiholni magamból😪 hogyan tudnék ezen változtatni?



2021. jan. 9. 00:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb ugyanezek az arányaim. Magasság, súly is stimmel. Szerintem rendbe vagy.
2021. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan azt nézed, hogy milyen számokkal rendelkezel?

Szerintem sokkal hasznosabb, ha ehelyett inkább a tükörbe nézel bele.

2021. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De a tükörben sincs derekam. Mit tehetnék hogy legyen?
2021. jan. 9. 00:45
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Első vagyok. Valószínű oszlop alkatod van neked is. Ruhával picit csalhatsz és csípője kellene eddzened.
2021. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
*csípőre
2021. jan. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 4esnek, ilyen a testalkatod. Fiús, oszlop alkat és öltözködéssel lehet ezen javítani a legjobban,mivel ez a csontozatod miatt van így, abból meg nem hiszem le akarnál faragtatni.
2021. jan. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen a testalkatod, akkor semmit nem tehetsz, mert ha anorexiás méretre fogysz is, akkor sem lesz szélesebb a csípőd vagy vékonyabb a derekad. Genetika.

Öltözködéssel viszont optikailag sokat lehet rajta javítani, nézz utána, hogyan lehet az egyenesebb alkattal úgy öltözni, hogy kicsit nőiesebb legyen az összhatás.

2021. jan. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem vészes ez. Nekem 173 cm-hez: 83 cm mell, 72 cm derék és 83(!) cm csípő. Ehhez képest a te arányaid bőven jók - és még nekem se szoktak beszólni hogy hú de szarul nézek ki, szóval nyugi.
2021. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!