Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nő egészségesen él,...

Ha egy nő egészségesen él, akkor sokáig lehet feszes és szép?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy eleget alszik(minden nap megvan a 7-8 óra legalább), sok vizet iszik, minden nap többször is eszik gyümölcsöt, zöldséget, és heti átlag 2x edz. Vékony testalkat alapból is. Alkohol ritkán és kis mennyiségben, cigi egyáltalán nem. Ismertek olyat, aki az ilyen életmódnak köszönhetően akár 30 felett is nagyon jól néz ki?

2020. márc. 14. 15:13
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és pl szoláriumba se jár, mert öregíti a bőrt, valamint rendszeresen szed vitaminokat is.
2020. márc. 14. 15:15
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Keress rá: MILF
2020. márc. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek jók alapból, de sokat számít a genetika, az, hogy milyen környezetben él és mennyire stresszes az élete.
2020. márc. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
"akár 30 felett is" , beszarás! :D Kérdező, hány éves vagy, 12, hogy a 30 éveseket úgy tartod számon, mintha az öreganyád lenne? :D
2020. márc. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mármint a feje vagy a teste?


(Csak mert nekem volt egy oktatóm, 70 éves csodaszép nő, én 50-nek hittem, és ő szentül hitte, hogy egy bizonyos kor után választani kell a test és az arc közt. Nyilván az étkezés marad egészséges, de szerinte az intenzív mozgás, erőlködés, ugrálás meglátszik az arcon. És ő is sovány volt, csak nem mozgott, hanem étrendet tartott.)

2020. márc. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A 3-as válaszolóvan értek egyet. Ismerek olyan 40 éves nőt, aki életében nem edzett, de perfekt alakja van! A szépség meg amúgy is relatív. Az egészséges életmód most nagyon divatba jött, de az szintén genetika javarészt. Szóval lehet hogy egészségesen élsz a leírtak szerint, de mégis krónikus betegséged lesz, magas vérnyomás, cukorbetegség, rák, stb.stb. Valaki meg végigissza meg végigbagózza az életét aztán 70 évesen meghal. Mert a szervezete sokkal ellenállóbb. Szóval ezt az egészséges életmódot ne azért kezdd el hogy sokáig feszes és szép legyél, hanem magad miatt. Mert ha csak az a cél hogy szép legyél és feszes, és mindennap a hátad közepére se kívánod a zöldséget meg a gyümölcsöt és megveszel egy tál jó pacalért, akkor előbb utóbb belebuksz, szorongani fogsz és önértékelési zavaraid lesznek.
2020. márc. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez nagyrészt genetika, de sokat számít az életmód, a stressz, az egészségi állapot is. És 30 felett még egyáltalán nem öreg senki.

(35 vagyok, de sokkal fiatalabbnak nézek ki, a 23 éves húgommal sokszor egykorúnak néznek. Egy ráncom sincs, nem lóg a bőröm, szinte sose vagyok beteg, stb. Dohányozni sosem dohányoztam, nem éjszakáztam, stresszeltem tartósan, de amúgy semmi különöset nem csináltam. Talán annyi jellemző ezek közül, amiket írtál, hogy sok vizet iszom és vékony vagyok. Aludni keveset alszom, a gyümölcsöket nem szeretem, rendszertelenül mozgok.)

2020. márc. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#6


Nem arról beszélek, hogy meddig lehet élni ilyen életmód mellett, mert nyilván ez sokmindentől függ. A bőröregedésről beszélek inkább. Az ismerősi körömben pl van egy velem egyidős, 23 éves lány, cigizik és el is van hízva a sok trash kajától, és ki is néz vagy 28-30-nak..ellenben a 32 éves kolléganőmre azt hittem, hogy velem egyidős, 23-24, és ő sokat sportol meg vegetáriánus, egészségesen él. Szóval arra lettem volna kíváncsi, hogy ti is úgy veszitek-e észre, hogy van összefüggés az öregedés és az életmód között, és nem csak a genetikán múlik.

2020. márc. 14. 16:49
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
# 8 Hát naná, hogy van összefüggés. Persze a genetikai háttér sem egy utolsó szempont (pl. a mi családunkban a nők nem igazán őszülnek). Van nekem is ismerősöm, aki 35 évesen olyan bababőrrel rendelkezik, hogy sok tizenéves megirigyelné. Pedig szült két gyereket, a súlya ingadozik, hol több, hol kevesebb, volt már egészen dundi is, de vékony még soha. Ennek ellenére gyönyörű a bőre. Aki viszont nem volt olyan szerencsés, hogy nyerjen a genetikai lottón, és nem szeretne úgy kinézni 40 évesen, mint egy összegyűrt chips-es zacskó, annak meg kell tennie amiket fel is soroltál korábban.
2020. márc. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább genetika. Tele a konditerem fitt idősebb nőkkel is. A bőre a legtöbbnek ugyanolyan, mint aki nem sokat tesz magáért. Napozással, szolival még sokan lehet rajta rontani.
2020. márc. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!