Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a hajammal?

Mit kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés
Régóta növesztem a hajam. Sikerült fenékig érő hosszt elérnem. Természetes hullámos, mogyorószőke. Imádom ahogy lezúdul a vállamon és amikor felkapja a szél, szeretem, hogy izgalmas és mindenkinek tetszik a környezetemben. Azonban rettentően meguntam. Kontyban és coffban nem szeretem hordani, mert nagyon kényelmetlennek tartom. Sajnos ilyen hosszúsággal a hajam kibontva még kényelmetlenebb. Rátekeredik a nyakamra, ha alvás közben forgolódok vagy ha úszok valahol. Vizesen az egész hátamra rátapad ami szintén nagyon rossz érzés. A kifésülése pedig igen nehéz és hosszadalmas folyamat. Szóval örülnék a frizurám frissítésének, de nagyon bizonytalan vagyok. Ha egyszerűen vennénk a hosszából nagyon unalmassá válna. Még ha vállig levennénk, akkor is szerintem. A teljesen rövid haj pedig nem hiszem, hogy jól állna nekem, amúgysem vagyok a rajongója. Befesteni sem szeretném, mert a természetes színét kedvelem, de ezen azért még gondolkodom. Egy ideig tollakat fontam bele, mert szépnek és izgalmasnak tartottam, de azokkal még több gond volt, így az abbamaradt. Szóval nem tudom eldönteni, hogy érdemes e megszabadulnom a hajam hosszadalmasan megnövesztett centieitől vagy nagyon megbánnám e a dolgot. Mit csinálhatnék a hajammal, amivel újítanám, de nem vesztené el a különlegességét? Tanácstalan vagyok. Elöre is köszönöm a válaszokat!!

2021. jan. 9. 03:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld mindennap máshogy viselni. Nekem derékig érő festett fekete hajam van, 3 év alatt növesztettem meg. Mindennap máshogy csinálom, különféle fonatok, copfok, félcopfok, kontyok, van hogy egyenes, néha göndör, néha meg csak simán hagyom megszáradni, és szép hullámos. Én sokszor le akartam vágni, de mindig lebeszéltem magam, mert megbánnám.
2021. jan. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nyűg annak ellenére is amiket kipróbáltál, akkor tényleg érdemes lenne megszabadulnod tőle. Úszáshoz egyébként is logikus döntés a rövid, de egy merészebb fazont nem igazán lehet megunni. Én bíztatnálak arra, hogy nyiss az újítás felé és ne ragadj bele abba, ami nem jó, mert időt szántál rá korábban. Lelki világodnak is sokat fog segíteni az újdonság! Szóval, mindent bele!
2021. jan. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!!

Persze ha valakinek van még ötlete azt várom. :)

2021. jan. 9. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyeltalán nem unalmas egy mondjuk hátközépig/lapockáig/vállig érő haj! Sokkal jobb formája lehet, extrábban lehet levágni, megcsinálni mint a nagyon hosszút:) Nekem is fenékig érő hajam volt, de levágattam és nem bántam meg. Plusz nem csak egy haj vagyok, RÁM figyelnek fel az emberek azóta!
2021. jan. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15%
Borotváld le kopaszra. Annál különlegesebb nincs szerintem.
2021. márc. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!