Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a hullámos (majdne...

Mit kezdjek a hullámos (majdnem göndör) hajammal? :D

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom már elviselni. Hátam közepéig ér, világos barna. Össze-vissza áll, a vasalás nem használ sehogysem... Nagyon dús(sövény vágó kevés lenne hozzá) ilyen oroszlán sörényes :'D .

Ha levágatom könnyebb lenne vasalni, esetleg kezdeni vele valamit?:D

Vagy ha megnövesztem a súlya miatt kicsit egyenesebb lenne?

Bár... Ez a másik dolog, hogy nem nő...

Van valami megoldás ,hogy sok ideig egyenes maradjon?


14/L



2017. júl. 12. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vágasd le. Próbálj ki valami újat. Persze te tudod
2017. júl. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ki lehet egyenesíttetni fodrásznál úgy,hogy tovább tartson, bár valószínű tönkreteszi a hajadat. Én azért kíváncsi lennék milyen így hullámosan:)
2017. júl. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

(#1)Félek attól, hogyha levágatom "visszasírom" majd, a szép hosszú hajam :/

------

(#2)És igen, valamit hallottam ilyen tartós kiegyenesítésről, csak az a zsebpénzemet eléggé megcsonkítaná. A hajam képen nem adja át, milyen valójában, és fotóm sincs róla :c

2017. júl. 12. 23:10
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is ilyen a hajam szvl átérzem. A hodszú hajamat a hajvasalás tönkretette ezért levágattam vállig érőre így valamivel rendezettem hullámos lett. Próbáld meg befonni hajszárítás után vagy még vizesen és akkor is rendezettebb lesz (nekem bevált). Viszont ha mindenképpen egyenes hajat szeretnél akkor is jó megoldás a rövidebb haj mert vasalni is könnyebb és szebb eredményt is érsz el (ez az én tapasztalatom). Vagy még ottvan a fodrász általi végleges vagy hosszantartó hajegyenesítés de az elég drága. Meg vannak olyan hajápoló termékek is amik segítik egyenesen tartani a hajat (Unami Seta)
2017. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia, (utolsó kommentelő) az a szer, amit írtál, mennyibe kerül?:D

És a hajvágást még meggondolom... Csak szerintem nem állna jól.

2017. júl. 12. 23:41
 6/8 anonim ***** válasza:
3000Ft körül van de nekem ez 4-5 hónapig elég volt mert csak keveset kell belőle használni.
2017. júl. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm c:
2017. júl. 13. 21:14
 8/8 anonim válasza:
Sztem hagyd úgy, mer a hosszú haj szebb mint a rövid. És nem baj ha nem egyenes, úgy is állhat jól.
2017. júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!