Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A bershkába is ugyan úgy van...

A bershkába is ugyan úgy van a visszaküldés, mint a zarában?

Figyelt kérdés
A zarába többször postáztam vissza cuccot. Csak annyit kellett csinálnom hogy kitöltöm a return adatokat, kiválasztom a visszküldendő cuccot és már jött is másnap a postás utána. Viszont a nyáron megcsináltam ugyan ezeket a lépéseket a bershkanal és nem jött a postás... fel kell hívni a céget külön? Vagy nem értem miért nem jöttek utána
2021. jan. 11. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem tokeletesen mukodik a bershka visszakuldes, ugyanugy mint a pull&bear/zaranal, sosem volt meg problemam vele
2021. jan. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Weboldalon minden le van irva
2021. jan. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem mondod komolyan b..meg :) Nem olvastad el, hogy NEM JÖTTEK A CUCC UTÁN?
2021. jan. 12. 22:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Én a pull and bearba nem tudom visszaküldeni az árut.Rendesen kitöltöm mégis azt írja ki minden alkalommal hogy hiba történt.De hogy milyen hiba azt nem.
2021. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A zaránál minden egyes alkalommal már más nap jöttek a cuccért. Annyira hamar és dinamikusan megy minden. De a bershkánál nem tudom mi a helyzet...
2021. jan. 13. 11:24
 6/9 anonim válasza:
Bocsi, de Megkérdezhetem mennyibe kerül a visszaküldés Zarába mert nem láttam összeget!?
2021. júl. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Címkének rajta kell lenni visszaküldésnél?
2021. júl. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A visszaküldés ingyenes ,cimkét a futár fog ráragasztani.
2021. júl. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Köszönöm.

Azt esetleg nem tudjátok, hogy a Calzedonia tényleg nem adja vissza a pénzt ha címke rajta van a fürdőruhán, blokk meg van!?

2021. júl. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!